PRO TRAVEL PRO ŠKOLY PRO KOLEKTIVY PRO POZNÁVÁNÍ

Má nějaký zájezd neúplný nebo nepřesný popis?

Našli jste na našich stránkách zájezd s neúplným popisem, kdy chybí podstatné informace nebo jsou informace nesprávně zobrazené?

Snažíme se takovým případům předcházet, ale po pravdě přiznáváme, že se to občas přihodí. Vše je způsobeno automatickým zpracováním dat (v takovém množství to jinak než automaticky nejde), která nám jednotlivé cestovní kanceláře poskytují. Data musí mít určitou strukturu, aby je bylo možné na webu správně zobrazit. Bohužel si některé cestovní kanceláře nedají dostatek práce s tím, aby jejich data umožnila správné zobrazení všech informací na webové stránce. Některé nedokonalosti lze odstranit naším zásahem, často jsme ale odkázáni na kvalitu dat od jednotlivých ck.

V každém případě Vám na dotaz samozřejmě poskytneme ke každému zájezdu všechny dostupné informace a zodpovíme Vaše případné dotazy. Tak se nás klidně ptejte, když si nebudete něčím jisti.

Zobrazeno: 1649x

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy spolehlivých českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ DESTINACE
POPULÁRNÍ DESTINACE
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY