PRO TRAVEL PRO ŠKOLY PRO KOLEKTIVY PRO POZNÁVÁNÍ

Rezervace zájezdu

Na našem portálu protravel.cz můžete vyhledávat poznávací zájezdy většiny českých cestovních kanceláří podle mnoha hledisek (cena, termín, název, typ zájezdu, ubytování, doprava, strava, místo odjezdu). Pokud si z nabídky zájezd vyberete, můžete nás kontaktovat telefonicky nebo e-mailem zaslat žádost o rezervaci, kterou naleznete u každého zájezdu.

My ihned ověříme u pořádající cestovní kanceláře dostupnost zájezdu a v případě volných míst pro Vás provedeme rezervaci. V dalším kroku Vám zašleme k podpisu smlouvu o zájezdu a informaci o výši a termínu plateb za zájezd. Vaším podpisem cestovní smlouvy a jejím odesláním zpět do naší kanceláře se rezervace stává závaznou a z Vaší strany zbývá už jen dohlédnout na úhradu zájezdu. Od pořádající kanceláře pak obdržíte nejdéle týden před konáním zájezdu podrobnější pokyny.

Pokud by Vámi vybraný zájezd nebyl již dostupný (vyprodaný či zrušený), pokusíme se Vám nabídnout jiný zájezd v podobném termínu či s podobným programem.

Samozřejmě Vám ke každému zájezdu poskytneme potřebné informace a zodpovíme případné dotazy.
Všechny zájezdy uveřejněné na tomto portálu Vám zajistíme za stejnou cenu a za stejných podmínek jako pořádající CK.

Zobrazeno: 7970x

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy spolehlivých českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ DESTINACE
POPULÁRNÍ DESTINACE
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY