PRO TRAVEL PRO ŠKOLY PRO KOLEKTIVY PRO POZNÁVÁNÍ
Hodnoceno: 1x

Aquaworld Budapešť - Maďarsko, Budapešť

Základní informace

Aquaworld Budapešť je jeden z největších krytých zábavních parků v Evropě, který našel své místo na levém břehu Dunaje ve čtvrti Dunakészi v severní části hlavního města Maďarska.

Budapešťský vodní svět nabízí zábavu, relaxaci a sportovní vyžití pro všechny věkové kategorie a většina jeho atrakcí je otevřena po celý rok. Najít tu lze celkem 17 bazénů, z nichž 15 je krytých. Jejich hloubka se pohybuje od 140 do 220 centimetrů a teplota je v rozmezí od 26 °C do 34 °C. Výjimku představuje jen kruhová vířivka, kde voda dosahuje teploty o čtyři stupně vyšší.

Pro děti je určen dětský koutek a 2 bazény, přičemž hloubka v tom vnitřním nepřesahuje 90 centimetrů a ve vnějším dokonce jen 70 centimetrů.

Ti, kteří hledají spíše aktivnější trávení času, jistě ocení 11 skluzavek o celkové délce 1 kilometru. Šest z nich začíná v různých patrech 17 metrů vysoké věže, na niž lze vyjít po schodech či vyjet skleněným výtahem. Oblíbené jsou i vnější skluzavky, a to především 180 metrů dlouhá Mountain River Slide či Onion Slide, poskytující kratší, ale o to intenzivnější zážitek. Spoustu zábavy nabízí i široká skluzavka, na níž mohou jet až 3 osoby vedle sebe.

Milovníci adrenalinu si užijí i 4 metry hluboký bazén, připravený pro skoky z různé výšky, a jen málokdo odolá waterballu, který nabízí pohyb na vodní hladině v uzavřené kouli. Oblíbený je i bazén s umělým vlnobitím a odvážní mohou vyzkoušet i lekce surfování.

Pro oddych a relaxaci jsou připravené termální lázně a nepřeberné množství saun, z nichž si vybere opravdu každý. Užít si je možné finskou saunu, ruskou, v níž teplota dosahuje až 110 °C, bio, infra, solnou či křišťálovou saunu, ale i sněžnou jeskyni s teplotou –5 °C či tepidarium. Za poplatek je k dispozici i celá škála masáží a beauty centrum s kosmetikou, manikúrou, pedikúrou a kadeřnictvím.

Oficiální webová stránka: https://www.aquaworldresort.hu/cz

Videa

Najděte si ubytování

Mapa

Bez cestovky

Chystáte se poznávat nová místa a nejste si jisti:

Jeďte sami
my z cestovky Vám jen poradíme...

Jaká místa navštívit?
Co stihnete?
Co stojí za to a co ne?

Zajímavé články

Langoš

Školní zájezdy Maďarsko

Vzorové programy, zájezdy na míru

ŠKOLNÍ ZÁJEZDY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ DESTINACE
POPULÁRNÍ DESTINACE
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY