PRO TRAVEL PRO ŠKOLY PRO KOLEKTIVY PRO POZNÁVÁNÍ
Hodnoceno: 3x

London Bridge Experience - Anglie, Londýn

Základní informace

Velmi oblíbená turistická atrakce London Bridge Experience & Tombs se nachází na ulici Tooley Street u mostu London Bridge. Byla otevřena v roce 2008. Interaktivní výstava oživuje historii mostu London Bridge a London Tombs nahání strach i nebojácným návštěvníkům.

Co mohou návštěvníci vidět

V London Bridge Experience cestují návštěvníci zpět v čase a na vlastní kůži tak prožívají historii mostu London Bridge. Návštěvníci se zábavnou dozví fakta o London Bridge a jeho temné historii. Stanou se součástí bojů královny Boudiccie s Římany, zažijí Velký požár Londýna i nájezdy Vikingů, budou honit Jacka Rozparovače nebo utíkat před krvavým řezníkem. Historie vypráví o všech mostech, které se na tomto místě nacházely. Vojenský most postavený Římany, první kamenný most, který postavil Peter de Colechurch, viktoriánský most od Johna Rennieho (dnes se nachází na jezeře Lake Havasu v Arizoně), a konečně dnešní moderní most, který v roce 1971 otevřela královna Alžběta II. Od roku 2012 poskytuje audio průvodce výklad historie hned v několika cizích jazycích.

London Tombs

Součástí prohlídky je i vstup do hrůzostrašných londýnských hrobek The London Tombs. Zde se návštěvníci setkají tváří v tvář s démony. I otrlejším návštěvníkům bude strachem tuhnout krev v žilách a vstávat vlasy na hlavě. Atrakce The London Tombs vyhrála cenu Screamie Award za nejděsivější atrakci Velké Británie v letech 2009–2013. Pro školní skupiny a děti do 16 let je k dispozici prohlídka s anděli, tzv. The Guardian Angel tour. Při procházení hrobek jsou tak ochráněni před děsivými zážitky.

Nejbližší stanice metra London Bridge.

Zdroje:
https://www.thelondonbridgeexperience.com/
http://en.wikipedia.org/…e_Experience

Oficiální webová stránka: https://www.thelondonbridgeexperience.com

Mohlo by vás také zajímat

London Bridge

Videa

Najděte si ubytování

Mapa

Bez cestovky

Chystáte se poznávat nová místa a nejste si jisti:

Jeďte sami
my z cestovky Vám jen poradíme...

Jaká místa navštívit?
Co stihnete?
Co stojí za to a co ne?
Informace Destinace

Školní zájezdy Anglie

Vzorové programy, zájezdy na míru

ŠKOLNÍ ZÁJEZDY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ DESTINACE
POPULÁRNÍ DESTINACE
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY