PRO TRAVEL PRO ŠKOLY PRO KOLEKTIVY PRO POZNÁVÁNÍ
Hodnoceno: 4x

London Dungeon - Anglie, Londýn

Základní informace

London Dungeon je londýnská turistická atrakce, která s humorem ukazuje krvavé a hrůzné historické události a je tak zaměřena na mladší publikum. Používá živé herce, speciální efekty a jízdy.

Historie London Dungeon

London Dungeon založila v roce 1974 Annabel Geddes a bylo původně koncipováno jako muzeum morbidní historie. V průběhu let a pod vedením herců se z návštěvy muzea stával interaktivní zážitek s vtipnými a lehce hororovými prvky. V roce 2013 se atrakce po 39 ti letech přestěhovala ze svých původních prostor na ulici Tooley Street na břeh South Bank k budově County Hall Building vedle londýnského akvária Sea Life Aquarium.

Co mohou návštěvníci vidět a zažít

Nová atrakce The New London Dungeon radikálně odstranila krvavé, hrůzné a šokující scény, pro které se původní Dungeon proslavil. Více se tak zaměřila na rodiny s dětmi a na zatraktivnění pro turisty. V London Dungeon se koná 18 představení, hraje zde 20 herců a najdete zde i dvě podzemní dráhy. Vůbec první krytá vodní horská dráha v Londýně zde byla nainstalována v roce 1997. London Dungeon je jednou z hlavních atrakcí hlavního města. Návštěvníci zažijí 90 minutovou jízdu 1000 letou temnou historií Londýna, při které je budou doprovázet profesionální herci. Show jsou založené na skutečné historii i pověstech. Setkat se zde můžete osobně se zlověstnými postavami jako je Jack Rozparovač a neslavný holič z Fleet Street, Sweeney Todd. Procházet se budete zamlženými ulicemi východního Londýna, morem zpustošenými domy i hrůzostrašnými mučírnami.

Více než 40 instalací nabízí Sjezd do bludiště, Jízdu lodí Jindřicha VIII., Guy Fawkes – spiknutí střelného prachu, Mučírnu, Morovou epidemii, Sweeneyho Todda, Jacka Rozparovače, Soudný den nebo hrůznou jízdu Drop Dead: Drop Ride Doom.

London Dungeon je jednou z pěti Dungeons, které se nachází ve Velké Británii (Blackpool, Warwick Castle, Edinburgh a York). V Evropě se nachází ještě tři další Dungeons a to v Amsterdamu, Berlíně a Hamburgu. V roce 2014 se otevřelo Dungeon i v USA, a to v San Franciscu.
Všechny atrakce jsou součástí skupiny Dungeons Group, kterou vlastní společnost Merlin Entertainments.

Nejbližší stanice metra Waterloo, Jubilee a Bakerloo Lines.

Zdroje:
http://cs.wikipedia.org/…ndon_Dungeon
http://en.wikipedia.org/…ndon_Dungeon
http://www.thedungeons.com/london/en/

Oficiální webová stránka: https://www.thedungeons.com/london

Videa

Najděte si ubytování

Mapa

Bez cestovky

Chystáte se poznávat nová místa a nejste si jisti:

Jeďte sami
my z cestovky Vám jen poradíme...

Jaká místa navštívit?
Co stihnete?
Co stojí za to a co ne?
Informace Destinace

Školní zájezdy Anglie

Vzorové programy, zájezdy na míru

ŠKOLNÍ ZÁJEZDY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ DESTINACE
POPULÁRNÍ DESTINACE
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY