PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

ADVENT V AMSTERDAMU S VÝLETEM DO ZAANSE SCHANS

Nizozemsko
7.12.2017 - 10.12.2017 4 dny 11 990 Kč Kód zájezdu : 4786 Typ pobytu : Poznávací
  • Snídaně
  • Letecky
Počet termínů : 1 ADVENT V AMSTERDAMU S VÝLETEM DO ZAANSE SCHANS Nizozemsko, 7.12. - 10.12.2017, 4 dní 11 990 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Redok

Termíny

Termíny

07.12.2017 - 10.12.2017 11 990 Kč Nezávazná rezervace

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Leteckou dopravu Praha - Amsterdam - Praha vč. letištních tax příruční zavazadlo 56x45x25 (max. 15 kg)transfer z/na letiště3x ubytování v hotelu - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím3x snídaniprůvodce
Cena nezahrnuje
  • Vstupné, fakult. služby a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“
Nástupy Praha

Program zájezdu

Program zájezdu

1. den zájezdu
Odlet z Prahy s průvodcem, přílet do AMSTERDAMU, transfer na hotel, ubytování. Odpoledne historické centrum města, vánoční nálada a dekorace náměstí Dam s Královským palácem a farním kostelem Nieuwe Kerk, Begijnhof s posvátnou atmosférou, ulice Nes. Návrat na hotel s průvodcem nebo později individuálně.

2. den zájezdu
Dopoledne se přesuneme do muzejní čtvrti - návštěva brusírny diamantů Coster Diamonds proslulá výbrusem diamantu Kooh-i-noor. Návštěva známé obrazárny Rijksmuseum s ojedinělou sbírkou nizozemského umění, variantně muzeum Vincenta van Gogha (do obou muzeí nutné rezervace předem). Odpoledne procházka městem kolem radnice a Opery, možnost návštěvy Rembrandtova domu - jenž skýtá fascinující pohled do života nejslavnějšího amsterdamského umělce, čtvrť červených luceren. Návrat na hotel s průvodcem nebo později individuálně.

3. den zájezdu
Dopoledne fakult. výlet do ZAANSE SCHANS, obydlený skanzen s dřevěnými domy a větrnými mlýny, ukázky výroby dřeváků, turistické srdce kraje, variantně individuální volno ve městě - atmosféra uliček a domů na grachtech, posezení v některé z nábřežních kaváren, nákupy nebo návštěva dalších známých muzeí Amsterdamu. Odpoledne AMSTERDAM, společná procházka čtvrtí Jordaan - charakteristické úzké uličky a grachty, dům Anny Frankové, adventní trhy. V podvečer fakult. projížďka po amsterdamských kanálech. Individuálně večerní město.

4. den zájezdu
Snídaně a dle let. řádu transfer z hotelu na letiště, návrat do ČR.

Termíny

07.12.2017 - 10.12.2017 11 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY