PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

ADVENT V LINCI A STEYRU s plavbou křišťálovou lodí Swarovski

Rakousko
9.12.2017 - 10.12.2017 2 dny 2 990 Kč Kód zájezdu : 6274 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Snídaně
  • Autobus
Počet termínů : 1 ADVENT V LINCI A STEYRU s plavbou křišťálovou lodí Swarovski Rakousko, 9.12. - 10.12.2017, 2 dní 2 990 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Travel 2002

Termíny

Termíny

09.12.2017 - 10.12.2017 2 990 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

STEYR • LINEC • PLAVBA KŘIŠŤÁLOVOU LODÍ CRYSTAL

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Dopravu klimatizovaným autobusem
  • 1x ubytování ve 2lůžkových pokojích s přísluš
  • 1x snídani
  • Linecký dortík a kávu
  • Průvodcovské služby
Nástupy Brno

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Z Brna vyjedeme v ranních hodinách (další nástupní místa trasy 1, 2, 3). Před polednem přijedeme do nejznámějšího vánočního města Steyru. Navštívíme nejstarší rakouské Vánoční muzeum s neuvěřitelnou sbírkou 18.200 krásně naaranžovaných starobylých vánočních dekorací. Během procházky městem si budeme moci prohlédnout betlémy a jesličky třeba v městském muzeu nebo u radnice. Za zhlédnutí stojí také unikátní a obzvláště cenná sbírka jesliček z posledních čtyř století u sv. Michala. Na vánočních trzích se necháme zlákat k nákupu tradičních dekorací, medových perníčků i vůní horkého punče pro zahřátí. Naši prohlídku Steyru zakončíme v nedalekém barokním a poutním kostele Christkindl, kde se podíváme na betlém a na malou zázračnou voskovou figurku Ježíška, kult uctívání poutníků. Ze zdejší Vánoční pošty budeme moci odeslat originální vánoční přání s vánoční Christkindlovskou známkou a razítkem. V odpoledních hodinách přijedeme na ubytování do hlavního města Horních Rakous, Lince, „rodiště“ slavného Lineckého koláče. Večer Vás pozveme do vyhlášené kavárny s atmosférou starého Rakouska- Uherska na pravý linecký dort a šálek kávy. Na několika náměstích nás okouzlí vánoční atmosféra spojená s koncerty umělců, farmářskými trhy, prolnutá vůní punče a klobás grilovaných na dřevěném uhlí. Vyzkoušíme si jízdu Pöstlingbergbahn – nejstrmější adhezní dráhou v Evropě zapsanou v Guinessově knize rekordů. Nostalgická dráha jezdí na lineckou horu Pöstlingberg už od roku 1898. Na jejím vrcholku stojí bazilika „Panny Marie Sedmi- bolestné“, symbol Lince. Ze zdejší vyhlídkové terasy budeme mít krásný výhled na vánočně nasvětlený Linec. Odjezd do hotelu. 2. DEN Po snídani se vydáme na procházku kouzelně vyzdobeným městem, kdy ve výkladních skříních budeme obdivovat stovky betlémů z celého Horního Rakouska. Příjemnou kulisu naší procházce vytvoří Biskupský dvůr, Zemský dům, Mozartův dům, sloup sv. Trojice, Stará radnice, barokní i empírové měšťanské domy, zámek i farní kostel. V katedrále spatříme betlém, který je pokládán za jeden z nejkrásnějších na světě. Pak už na nás bude čekat největší zážitek tohoto dne, kterým je vánoční plavba křišťálovou lodí Crystal, která je vyzdobena z velké části mnoha miliony kameny firmy Swarovski, a nachází se zde také největší křišťálový lustr světa. Absolvujeme plavbu po Dunaji s kulisou nádherného vánočního Lince, budeme žasnout nad měnícími se barvami křišťálových dekorací překrásné noblesní lodi a také si pochutnáme na obědě, který je zde servírován formou bufetu za doprovodu tradiční hudby. Poté odjedeme zpět do ČR, návrat do Brna ve večerních hodinách.  

Termíny

09.12.2017 - 10.12.2017 2 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY