PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

ADVENT V NORIMBERKU 2017

Německo
2.12.2017 - 3.12.2017 2 dny 2 690 Kč Kód zájezdu : 6272 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Snídaně
  • Autobus
Počet termínů : 1 ADVENT V NORIMBERKU 2017 Německo, 2.12. - 3.12.2017, 2 dní 2 690 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Travel 2002

Termíny

Termíny

02.12.2017 - 03.12.2017 2 690 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

NORIMBERK • BAMBERK • AMBERG

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Dopravu luxusním autobusem
  • 1× ubytování ve 2lůžkových pokojích s přísluš
  • 1× snídani
  • Průvodcovské služby
Nástupy Brno, Praha, Plzeň, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Velká Bíteš, dálnice, Velké Meziříčí, dálnice, Jihlava, Pávov

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN V brzkých ranních hodinách odjedeme z Brna a Prahy (další nástupní místa trasa 5, Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín – 400 Kč, Hranice, Přerov, Zlín, Kroměříž - 350 Kč, zdarma Olomouc, Prostějov, Vyškov) do Bavorska, kde zamíříme do hlavního adventního města celého Německa - do Norimberku. Prohlédneme si Tržiště starých řemesel u Královské brány, kostel sv. Vavřince s řezbářským dílem Veita Stosse, staré mosty přes řeku Pegnitz, špitál sv. Ducha nad řekou, hrad, náměstí a můžeme navštívit dům Albrechta Dürera nebo muzeum hraček. Každý rok město ožívá úžasnou předvánoční atmosférou proslulých adventních trhů. Vše se odehrává na náměstí Hauptmarkt s nezaměnitelnou gotickou Krásnou kašnou a kostelem Panny Marie z doby Karla IV. Celé scenérii pak vévodí silueta tří hradů. Budeme se procházet městečkem dřevěných stánků nabízejících ty nejlepší vánoční pochoutky – voňavé norimberské perníky, vynikající klobásy, svařené víno pro zahřátí. Nakoupíme si lahůdky na náš vánoční stůl, originální ozdoby na stromeček či vánoční dárky pro své blízké. Dojdeme i k jesličkám a budeme-li mít štěstí, potkáme také čerty s Mikulášem a krásného norimberského anděla. Večer odjedeme na ubytování v okolí. 2. DEN Po snídani se vydáme na prohlídku starobylého města Bamberk s nádhernými hrázděnými domy, projdeme se úzkými uličkami až k řadě domků na nábřeží, kterým se říká Malé Benátky. Podíváme se na unikátní Starou radnici na mostě uprostřed řeky i na románsko-gotický Císařský dóm, katedrálu s pověstným bamberským jezdcem. Poté přejedeme do Ambergu. Zájemci o koupání navštíví zdejší Kurfiřtské lázně – akvapark. Díky folii, která propouští 90 % ultrafialových paprsků, se můžete za slunečného dne i opalovat. Jedinečnou atmosféru tohoto komplexu stojí za to prožít – bazény s vodou o teplotě 27°C, 82 m dlouhá skluzavka, divoký vodní kanál, Niagárské vodopády, jeskyně s umělým vlnobitím a hudbou, perličková lázeň, teplovodní vřídla, tůně s podvodními masážními prameny, parní lázně – to vše v ceně vstupenky (cca 7 € za 3 hodiny). Najde-li se někdo, kdo by odolal tomuto „vodnímu lákadlu“, může navštívit město Amberg. Uvidí nejznámější ze symbolů města „městské brýle“ – klenutý most přes říčku Vils, dvojitý pás městských hradeb s věžemi a bránami, gotickou radnici s renesanční nástavbou a další historické budovy. V podvečer se vydáme na cestu zpět domů. Návrat do ČR ve večerních hodinách.

Termíny

02.12.2017 - 03.12.2017 2 690 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY