PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Advent v Paříži a Versailles

Francie
6.12.2017 - 10.12.2017 5 dní 6 690 Kč Kód zájezdu : 1388 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Snídaně
  • Autobus
Počet termínů : 1 Advent v Paříži a Versailles Francie, 6.12. - 10.12.2017, 5 dní 6 690 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: EMMA

Termíny

Termíny

06.12.2017 - 10.12.2017 6 690 Kč Nezávazná rezervace

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Dopravu luxusním autobusem , 3× ubytování ve 2lůžkových pokojích s přísluš. , 3× snídani , průvodcovské služby
Cena nezahrnuje
  • Pojištění léčebných výloh a storna ERV pojišťovny (doporučujeme připlatit)
Nástupy Brno

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN:
Odjezd z Brna, Prahy v brzkých ranních hodinách (další nástupní místa: Žďár nad Sázavou 250 Kč, Jihlava 250 Kč, Velké Meziříčí 250 Kč, Velká Bíteš 150 Kč, Uherské Hradiště 300 Kč, Veselí nad Moravou 250 Kč, Strážnice 250 Kč, Hodonín 250 Kč, Břeclav 250 Kč, Zlín 350 Kč, Kroměříž 350 Kč, Olomouc 350 Kč, Přerov 350 Kč, Prostějov 200 Kč, Vyškov 150 Kč, Plzeň 0 Kč, Praha 0 Kč, Jihlava-Pávov 0 Kč, Velké Meziříčí - dálnice 0 Kč, Velká Bíteš - dálnice 0 Kč) přes Německo do Francie. Ubytování v hotelu na předměstí Paříže.

2. DEN
Po snídani odjedeme do centra Paříže a vydáme se na okružní jízdu autobusem kolem Eiffelovy věže, dále kolem nejstarší pařížské university Sorbony, Pantheonu, postaveného k uctění památky slavných Francouzů, Lucemburských zahrad, ke chrámu Notre Dame, který budeme mít možnost také navštívit. Poté budeme pokračovat autobusem kolem ostrova Cité, Justičního paláce, mostu Pont Neuf, Burbonského paláce přes náměstí Svornosti a kolem chrámu Madeleine na bulvár Capucines k Muzeu parfémů Fragonard. Zde si zájemci mohou poslechnout výklad o historii a výrobě parfémů s prezentací jednotlivých vůní a možností nákupu za výhodné tovární ceny. Ostatní mohou individuálně navštívit chrám Madeleine. Dále projedeme kolem Opery Garnier a přes náměstí Vendome se Slavkovským sloupem k Louvru. Možnost návštěvy nejvýznačnějšího světového muzea s mnoha starověkými sbírkami i sbírkami obrazů v čele s Monou Lisou. Přejedeme na Montmartre, bulváry se slavnými kabarety jako Moulin Rouge, náměstí Pigalle, projdeme se po stopách slavných umělců a malířů (Jean Marais, Pablo Picasso aj.), kolem baziliky Sacré Cœur, na náměstí Tertre plné kavárniček a malujících umělců. Možnost večeře v lidové hospůdce, během níž ochutnáte francouzskou specialitu. Odjezd na hotel.

3. DEN:
Po snídani se vydáme do Versailles - královského sídla proslulého svým zámkem a zahradami. Budeme moci navštívit interiéry s mnoha reprezentačními komnatami, kaplí, apartmány krále Ludvíka XIV, Zrcadlovou síní a projdeme se také po rozsáhlých zahradách. Přejedeme do čtvrti La Défence, centra obchodu a administrativy, skládajícího se z mnoha mrakodrapů. Zde budeme mít volno k prohlídce této moderní čtvrti i návštěvě největších adventních trhů v oblasti Paříže, tzv. Ježíškovy vesničky, sestávající z více než 350 stánků na ploše 12.000 m². Budeme mít možnost ochutnat speciality z různých oblastí Francie i vybrat si z mnoha vánočních dekorací a ozdob. Poté odjedeme do centra Paříže kolem Vítězného oblouku a po Elysejských polích do čtvrti Grand Boulevards, kde si můžeme nakoupit vánoční dárky např. v Galeries Lafayete a dalších obchodech, zájemci mohou navštívit muzeum voskových figurín Grevin, či jen tak posedět v malebných kavárničkách. Možnost večeře v restauraci. Po večeři jízda noční Paříží, přejezd do čtvrti Montparnasse, kde vystoupáme na nejvyšší pařížskou budovu Tour Montparnasse a vychutnáme si velkolepé výhledy na noční Paříž a blikající Eiffelovu věž. Odjezd na hotel.

4. DEN:
Po snídani přejedeme k Eiffelově věži s možností návštěvy této pařížské dominanty. Budeme moci vyjet nahoru výtahem nebo jít pěšky po schodech a podívat se na nádherně vyzdobené město z ptačí perspektivy. Během osobního volna můžeme navštívit např. rozsáhlé adventní trhy na Elysejských polích a ochutnat zde \"vin chaude\" svařené víno, \"crepes\" palačinky, \"charcuterie\" francouzské uzeniny či si zakoupit umělecké a řemeslné výrobky. Budeme mít také dostatek času k návštěvě muzeí dle vlastního výběru - d´Orsay v budově bývalého nádraží se sbírkou umění 19. a 20. století, Centre Pompidou \"budovy naruby\" s muzeem nejmodernějšího umění, Invalidovny s vojenským muzeem a hrobkou císaře Napoleona, Vítězného oblouku, Pantheonu s hroby slavných Francouzů, Svaté kaple, interiérů slavné pařížské Opery, nákupů vánočních dárků, posezení v kavárně aj., s výběrem poradí průvodce. Odpoledne se všichni sejdeme na nábřeží řeky Seiny. S Paříží se můžeme rozloučit z hladiny řeky během plavby po Seině. Ve večerních hodinách odjezd, noční jízda přes Německo.

5. DEN:
Příjezd do Prahy v poledních, do Brna v odpoledních hodinách.

Termíny

06.12.2017 - 10.12.2017 6 690 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY