PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Advent v Římě - letecky

Itálie
8.12.2017 - 11.12.2017 4 dny 12 990 Kč Kód zájezdu : 1375 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Snídaně
  • Letecky
Počet termínů : 1 Advent v Římě - letecky Itálie, 8.12. - 11.12.2017, 4 dní 12 990 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: EMMA

Termíny

Termíny

08.12.2017 - 11.12.2017 12 990 Kč Nezávazná rezervace

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Leteckou přepravu BratislavaŘímBratislava , letištní taxy a odbavení letu s příručním zavazadlem , transfer BrnoBratislavaBrno , transfer autobusem z letiště do hotelu a zpět , 3× ubytování ve 34* hotelu se snídaní , průvodcovské služby
Cena nezahrnuje
  • Pojištění léčebných výloh a storna ERV pojišťovny (doporučujeme připlatit)
Nástupy Bratislava

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN:
Transfer z Brna a Břeclavi do Bratislavy (zdarma) a večer odlet z Bratislavy do Říma. Transfer do hotelu, ubytování

2. DEN
Po snídani odjezd metrem do centra a návštěva Andělského hradu, v němž je dnes muzeum obrazu i zbraní. Z horní terasy hradu je krásný pohled na Řím i Vatikán. Dále pěší procházka přes řeku Tiberu po Andělském mostě a uličkami s mnoha krásnými paláci na Piaza Navonna – typické římské náměstí zdobené třemi nádhernými fontánami. Zde probíhají adventní trhy s mnoha stánky, ochutnávkami i adventními slavnostmi. K večeru pokračování prohlídky centra Říma, pěší procházka k Pantheonu – nejlépe zachovaná stavba z dob římské antiky považovaná za vrcholné dílo římského stavitelství, dále k největší a nejslavnější barokní fontáně Říma – Fontána di Trevi, na Španělské náměstí a jeho slavné barokní Španělské schody a další místa moderního římského života s příjemnými posezeními a zákoutími. Návrat metrem na hotel.

3. DEN:
Dopoledne návštěva nejmenšího svrchovaného státu – Vatikánu – prohlídka náměstí sv. Petra s vánoční atmosférou navozenou vánočním stromem a betlémem, které jsou každoročne typickou ozdobou tohoto náměstí. Návštěva baziliky Sv. Petra. Možnost výstupu na kopuli baziliky s krásnou vyhlídkou. Odpoledne pěší procházka po Posvátné cestě (Via Sacra), odkud byla kdysi ovládána celá Říše římská: Koloseum – nejkrásnější a největší dochovaná stavba antického Říma, Forum Romanum s pozůstatky paláců, chrámů, tržnice, divadla i dalších objektu patřících neodmyslitelně k Římu v 1.–4. stol. Večer návštěva kouzelné bohémské čtvrti Zátibeří s neopakovatelnou atmosférou. Návrat metrem na hotel.

4. DEN:
Dopoledne volno k nákupům, procházkám a rozloučení s Římem (v závislosti na letových časech), transfer na letiště a odlet z Říma do Bratislavy. Transfer autobusem do Břeclavi a do Brna (zdarma).

Termíny

08.12.2017 - 11.12.2017 12 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY