PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Adventní Berlín + DRÁŽĎANY (autobusem z Prahy)

Německo
8.12.2018 - 9.12.2018 2 dny 2 990 Kč Kód zájezdu : 14061A Typ pobytu : Poznávací
 • Hotel
 • Snídaně
 • Autobus
Počet termínů : 1 Adventní Berlín + DRÁŽĎANY (autobusem z Prahy) Německo, 8.12. - 9.12.2018, 2 dní 2 990 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: RadyNaCestu

Termíny

Termíny

08.12.2018 - 09.12.2018 2 990 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Adventní zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější ze svátečního Berlína a Drážďan. V Berlíně slavnou Braniborskou bránu, Říšský sněm i Radnici. V Drážďanech pak barokní skvost Zwinger či známou Semperovu operu. Vychutnáte si vánoční trhy s berlínskými kulinářskými produkty i drážďanskou štolou s medovinou. Prožijte s námi kouzlo Vánoc a poznejte adventní Berlín a Drážďany!

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
 • Autobusovou dopravu
 • 1x ubytování v hotelu ve 2 a 3lůžkových pokojích, 1lůžkový pokoj za příplatek
 • 1x snídani
 • Služby průvodce po dobu zájezdu
Cena nezahrnuje
 • Cestovní pojištění
 • Vstupné
 • Případné MHD v Berlíně
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj: 700 Kč
Nástupy Praha, Ústí nad Labem

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Dnešní den vás čeká organizovaná prohlídka Berlína s průvodcem a poté volný rozchod k návštěvě adventních trhů a místních památek.  Odjezd z Prahy v ranních hodinách (okolo 7 hod). Po příjezdu do Berlína se zastavíme u největší stálé galerie pod širým nebem na světě East Side Galery, což je nejdelší, více než kilometr dlouhý, zachovaný kus Berlínské zdi. Autobusem se přesuneme do centra Berlína.  Při společné procházce uvidíme sídlo Říšského sněmu, slavnou Braniborskou bránu, památník holokaustu a dojdeme až na Postupimské náměstí a k nejznámějšímu hraničnímu přechodu Berlína z dob studené války Checkpoint Charlie. Zavítáme na historický adventní trh Gendarmenmarkt se stánky řemeslníků ale taky kulinářských umělců. Povinností bude se projít po nejznámější ulici Unter den Linden okolo Humboldtovy univerzity, Německé státní opery či nádherné katolické katedrály sv. Hedviky Poté budeme pokračovat přes řeku Sprévu na Ostrov muzeí zapsaný na seznamu světového dědictví UNESCO a zhlédneme impozantní protestantský Berlínský dóm s jednou z největších krypt na světě. Prohlédneme si také kdysi slavné centrum východního Berlína, Alexanderplatz s televizní věží, socialistickými stavbami a deset metrů vysokými světovými hodinami. Odtud je to již coby kamenem dohodil k Červené radnici a okouzlující barokní Neptunově fontáně se sochami čtyř velkých německých řek, kde procházku zakončíme. Zájemci mohou individuálně navštívit další památky či některé z muzeí. Ve večerních hodinách odjezd na ubytování v Berlíně, nocleh. 2. DEN Po snídani přesun do Drážďan. Následně proběhne půldenní prohlídka Drážďan s průvodcem a poté volné odpoledne, které můžete strávit na adventních trzích či prohlídkou místních muzeí, galerií a jiných památek.  Při společné procházce historickým centrem Drážďan uvidíme barokní skvost Zwinger, kde je možné si individuálně prohlédnout galerii Starých mistrů, zbrojnici nebo výstavu porcelánu. V rezidenčním zámku je pak umístěna světoznámá pokladnice Zelená klenba (Grünes Gewölbe). Poté uvidíme renovovaný kostel Frauenkirche, známou Semperovu operu, Brühlsche Terasse a HofkircheBude také možnost projít se nákupní ulicí Prager Straße. V podvečerních hodinách (okolo 18 hod) odjezd zpět do ČR. Příjezd do Prahy v nočních hodinách (po 20 hod). 

Termíny

08.12.2018 - 09.12.2018 2 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy spolehlivých českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY