PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Adventní Krakov a památky UNESCO

Polsko
9.12.2017 - 10.12.2017 2 dny 3 290 Kč Kód zájezdu : A121a-17 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Snídaně
  • Autobus
Počet termínů : 1 Adventní Krakov a památky UNESCO Polsko, 9.12. - 10.12.2017, 2 dní 3 290 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Geops

Termíny

Termíny

09.12.2017 - 10.12.2017 3 290 Kč Nezávazná rezervace

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Dopravu autobusem, 1x hotel v Polsku ve Wieliczce se snídaní, průvodce, pojištění CK
Cena nezahrnuje
  • Další stravování, komplexní pojištění, veškeré vstupné (90 zl) a fakult. služby
Nástupy Praha
Doprava Klimatizovaným zájezdovým autobusem s možností občerstvení (teplé i studené nápoje za Kč), vybaveným DVD.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odjezd v 6 h z Prahy, Hradec Králové a po trase na Ostravsko dle dohody, adventní KRAKOV, polské speciality, proslulé krakovské jesličky (doplněné figurkami významných osobností Polska a modely krakovské architektury), architektura centra města na seznamu UNESCO: Wawel, královský zámek (exteriéry), katedrála (mauzoleum sv. Stanislava, královské náhrobky, pro zájemce ještě krypta a věž se zvonem Zikmund), Královská cesta (Via regia), kostel sv. Petra a Pavla, románský kostel sv. Ondřeje, Mariánský chrám s největším vyřezávaným gotickým oltářem na světě, Collegium Maius (historická budova univerzity a univerzitní orloj), malebné adventní trhy se spoustou polského tradičního zboží od místních výrobců, vánoční speciality (oszycpok, ppierogy, medový nápoj, zelno-masová polévka bigosz, boršč, pečený pstruh, placky) a zvláštní krakovské jesličky, možnost návštěvy Muzea města Krakova, kde jsou vystaveny 2. DEN VĚLIČKA (Wieliczka), návštěva solného dolu ve Věličce klenotem je komplex podzemních kaplí, mj. kaple sv. Kingy dlouhá 54 m a vysoká 12 m s nádhernou výzdobou (jedna z hlavních světových památek UNESCO), zastávka v KRAKOVĚ, krakovské jesličky a vánoční trh v prostorách Sukiennice, tradiční suvenýry, výrobky z kůže a polské jantarové šperky, kavárnička nebo Pijalnia czekolady s nabídkou výborných čokoládových nápojů, královská cesta Via Regia, Florianská brána a Barbakan, v podvečer odjezd, návrat do Prahy pozdě večer CK si vyhrazuje právo drobných přesunů programu vzhledem k počasí a dopravě.Upozornění: od konce května již v Krakově není slavný obraz Dáma s hranostajem vystaven na Wawelu. Z provozních důvodů byl přemístěn do Národní galerie.

Termíny

09.12.2017 - 10.12.2017 3 290 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY