PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Adventní Londýn + WINTER WONDERLAND (letecky z Prahy)

Velká Británie
14.12.2017 - 17.12.2017 4 dny 12 990 Kč Kód zájezdu : 14380A Typ pobytu : Poznávací
 • Hotel
 • Snídaně
 • Letecky
Počet termínů : 1 Adventní Londýn + WINTER WONDERLAND (letecky z Prahy) Velká Británie, 14.12. - 17.12.2017, 4 dní 12 990 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: RadyNaCestu

Termíny

Termíny

14.12.2017 - 17.12.2017 12 990 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Za kouzlem Vánoc do anglické metropole. Prodloužený víkend s průvodcem, se kterým objevíte zajímavosti Londýna jako nikdo jiný. Navíce si vychutnáte Trafalgarské náměstí s vánočním stromem, užijete si předvánoční nákupy na Oxford Street, největší londýnský adventní trh Winter Wonderland i slavný Camden Town. Zažijte jedinečnou atmosféru adventu v Londýně na vlastní kůži!

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
 • Letenka PrahaLondýnPraha se všemi poplatky (kabinové zavazadlo dle pravidel )
 • Transfer letištěLondýn (hotel)letiště
 • 3x ubytování v Londýně v 3* hotelu 3* ve dvolůžkových, popř. třílůžkových, pokojích
 • 3x snídaně
 • Průvodce po celou dobu (od odletu do návratu, mimo volný program ve městě)
 • Tištěný průvodce městem zdarma
Cena nezahrnuje
 • Zavazadla za příplatek dle podmínek pro přepravu zavazadel ()
 • Cestovní pojištění
 • Přesuny v Londýně místní dopravou doubledecker, metro, vlak: 45 GBP / celý pobyt
 • Doporučené kapesné 150 GBP (včetně dopravného)
 • Vstupné na místě
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj: 2 500 Kč
Nástupy Praha
Ubytování Hotel 3* se snadným přístupem do centra Londýna na pokojích je k dispozici varná konvice + čaj a káva zdarma (dle typu hotelu) na pokojích jsou k dispozici ručníky, mýdlo a vysoušeč vlasů (dle typu hotelu)
Strava Snídaně v hotelu formou bufetu během dne při prohlídce Londýna bude možné zakoupit jídlo na některé ze zastávek v místech s možností občerstvení poblíž hotelu je možnost navštívit některou z restaurací nebo občerstvení

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odlet z Prahy v ranních hodinách. Po příletu do Londýna se přesuneme námi zajištěným autobusem do hotelu, kde se ubytujeme. Po krátkém odpočinku přejedeme příměstským vlakem nebo metrem do centra Londýna. Prohlédneme si náměstí Trafalgar Square, se slavným Nelsonovým sloupem a Národní galerií, na kterém se nachází proslulý vánoční strom z Norska, věnovaný Velké Británii. Procházkou dojdeme do slavné Čínské čtvrti a den zakončíme na Piccadilly Circus. Po cestě mineme menší adventní vesničku, tradičně umístěnou na Leicester Square. Večer návrat na hotel společně nebo individuálně.  2. DEN Po snídani se přesuneme příměstským vlakem nebo metrem do centra Londýna. Vydáme se do části Westminster. Projdeme se kolem nejznámějších atraktivit britské metropole. Našim očím neunikne nádherná budova majestátního parlamentu se známým Big Benem. Půjdeme kolem Westminster Abbey přes park sv. Jakuba až k Buckinghamskému paláci, oficiálnímu sídlu britské královny. Dále budeme pokračovat na ulici Whitehall k Horse Guards. Předem objednaní zájemci pak navštíví světoznámé muzeum voskových figurín Museum Madame Tussaud\'s, kde se osobně setkají tváří v tvář známým osobnostem současnosti i minulosti. V podvečerních hodinách se přesuneme na známou nákupní ulici Oxford Street, která je v předvánočním čase nádherně osvětlená a obchody, svátečně nazdobené, lákají na výhodné předvánoční nákupy. Komu nebude nákupní ulice po chuti, může navštívit největší adventní trh s názvem Winter Wonderland, na kterém se nachází pouťové atrakce, stánky se svařeným vínem a domácími výrobky či ledový bar. Po zapůjčení bruslí je možno bruslit na největším kluzišti ve Velké Británii. Návrat na hotel s průvodcem nebo individuálně.   3. DEN Ráno se vydáme na jeden z nejslavnějších trhů v Londýně, Camden Town, který láká o víkendu místní i turisty k nákupům a který je také známý atmosférou bývalých koňských stájí. Poté se přesuneme k proslulému paláci a pevnosti Jejího Veličenstva, Tower of London, a nejslavnějšímu zvedacímu mostu Tower Bridge. V podvečerních hodinách nás bude čekat projížďka na slavném London Eye (pro předem objednané zájemce), ke kterému se dostaneme lodí. Návrat na hotel společně nebo individuálně v podvečerních hodinách. 4. DEN V dopoledních nebo odpoledních hodinách se objednaným transferem přesuneme z hotelu na letiště. Přílet do Prahy bude v odpoledních či večerních hodinách dle časů leteckých společností.

Termíny

14.12.2017 - 17.12.2017 12 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY