PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Adventní Vídeň, památky a vánoční trhy 2017

Rakousko
9.12.2017 - 10.12.2017 2 dny 3 390 Kč Kód zájezdu : B33-17 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Snídaně
  • Autobus
Počet termínů : 1 Adventní Vídeň, památky a vánoční trhy 2017 Rakousko, 9.12. - 10.12.2017, 2 dní 3 390 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Geops

Termíny

Termíny

09.12.2017 - 10.12.2017 3 390 Kč Nezávazná rezervace

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Dopravu autobusem, 1x nocleh v hotelu, 1x snídaně, průvodce, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
  • Vstupy, komplexní pojištění
Nástupy Praha
Doprava Klimatizovaným autobusem s možností občerstvení (teplé i studené nápoje za Kč) a DVD.Časy odjezdů a místa nástupu budou klientům sděleny v informacích, které obdrží před odjezdem.Upozornění: odjezdy a svozy z uvedených míst se uskuteční, pokud se sejde dostatečný počet zájemců. Trasy odjezdů se mohou změnit v závislosti na aktuální dopravní situaci.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odjezd z Prahy v 6, vždy také odjezd: Trutnov, Jaroměř, Hradec Králové, Pardubice (dle dohody i Chlumec nad Cidlinou, Čelákovice), Poděbrady, Jihlava, Znojmo, další odjezdová místa dle dohody a aktuální situace, prohlídka VÍDNĚ, dóm sv. Štěpána, kostel Karla Boromejského, skvěle vyzdobená Korutanská ulice, Staré město, habsburský zámek Hofburg, galerie Albertina a MuseumsQuartier, překrásné adventní trhy před radnicí, hotel Sacher, vídeńská Opera, nocleh v luxusním hotelu ve vnitřní Vídni nedaleko centra, které je dosažitelné metrem či tramvajemi - můžete si užít večerní město, zajít na večeři, do kavárny, baru... skvělé jsou koncerty v schönbrunnské oranžérii v dobovém oblečení - Mozert, rodina Straussů; vstupenky od 39 do 89 EUR dle místa 2. DEN Volno ve Vídni - adventní trhy, muzea, kavárny, prohlídka budovy Státní opery - jedna z předních světových operních scén, odpoledne zámek Schönbrunn, možnost prohlídky, adventní trhy, nejstarší zoo světa, chov pand i medvídků koala, návrat do Prahy do půlnoci CK si vyhrazuje právo drobných přesunů programu vzhledem k počasí, aktuálním podmínkám ve Vídni a aktuálnímu stavu adventních trhů.

Termíny

09.12.2017 - 10.12.2017 3 390 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY