PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Alsasko a Schwarzwald, zážitky na vinné stezce 2018

Francie
25.10.2018 - 29.10.2018 5 dní 6 590 Kč Kód zájezdu : A17-18 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Snídaně
  • Autobus
Počet termínů : 1 Alsasko a Schwarzwald, zážitky na vinné stezce 2018 Francie, 25.10. - 29.10.2018, 5 dní 6 590 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Geops

Termíny

Termíny

25.10.2018 - 29.10.2018 6 590 Kč Nezávazná rezervace

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Dopravu autobusem, 3x hotel, 3x snídani, průvodce, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
  • Komplexní pojištění, ochutnávky a večeři, místní dopravu, vstupné (60 €) a vše, co není zahrnuté v odstavci Cena zahrnuje
Nástupy Praha
Doprava Využíváme autobusy s klimatizací, DVD a minibarem. Za české koruny je možné zakoupit studené i teplé nápoje.Upozornění: odjezdy a svozy z uvedených míst se uskuteční, pokud se sejde dostatečný počet zájemců. Trasy odjezdů se mohou změnit v závislosti na aktuální dopravní situaci.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odjezd v 6 h z Prahy a po trase dle dohody, Plzeň, svoz od 4 osob - Hradec Králové, Pardubice; za 400 Kč z Brna a z Olomouce, přes SRN do Franciedo německého národního parku Schwarzwald - Černý les, LAHR, historické město mezi vinicemi se siluetou vrcholků Černého lesa, festival chryzantém, více než 10.000 chryzantém v podobě pestrobarevných obrazců a tvarů, tématické parky, ubyt. u Colmaru 2. DEN Město THANN s gotickým chrámem svatého Teobalda - skvostná architektura a nádherná sochařská výzdoba, zastávka s výhledy, bojiště 1. světové války Vierl Armand, možnost oběda, třeba i s chutnými borůvkovými koláči, vyhlídková jízda po tzv. Route de Crêtes, krajina Vogéz v době babího léta a příjemná turistika, zdoláte bez velké námahy hned dva nejvyšší vrcholy Vogéz - Grand Ballon (1.424 m) a Hohneck (1.363 m), LAPOUTROIE, muzeum ovocných likérů s ochutnávkou a exkurze s ochutnávkou do nedaleké sýrárny, která vyrábí oblíbený alsaský sýr zvaný münster, možnost nákupu, KAYSERBERG, zastávka v městečku při nočním osvětlení, večeře za příplatek 3. DEN Pohledy na výstavný hrad Haut-Koenigsbourg vysoko nad krajem, starobylé město COLMAR, se zachovalým jádrem: hrázděné domy zdobené barevnými květinami, \"benátská čtvrť\" Petite Venice, romantická projížďka lodí po kanále, kavárničky, Museum Unterlinden se slavným Issenheimským oltářem, nejkrásnější vinařské městečko RIQUEWIHR, ležící na alsaské vinné stezce Route de Vin , středověká a renesanční architektura, EGUISHEIM, středověké město s hradem a ulicemi do kruhu, podivuhodná architektura kamenných i hrázděných domů, podzimní slavnosti hub Fête du Champignon - veliká výstava hub a nabídka všech možných produktů a jídel z hub na různé způsoby, hudební vystoupení, trh s místními produkty, ochutnávka alsaských vín, alsaského sýru a bábovka kougelhopf přímo u vinaře 4. DEN Skanzen lidových staveb v UNGERSHEIMU - Ecomusée d´Alsace, největší v Alsasku, tradiční hrázděné domy a ukázky lidových řemesel, do ŠTRASBURKU (Strassbourg), jednom z hlavních měst EU - sídle Evropského parlamentu, historické jádro (UNESCO), katedrála Notre Dame, čtvrť „Petite France\" s kanály, krytý most Ponts-Couverts, fakultativně večeře na rozloučenou, odjezd pozdě večer, noční přejezd 5. DEN Návrat do Prahy ráno CK si vyhrazuje právo drobných přesunů programu vzhledem k počasí a průběhu slavností. Slavnosti, které jsou uvedeny v programu zájezdu, jsou záležitostí místních lidí a mohou být ovlivněny řadou nepředvídatelných situací. Nelze je proto nikdy zaručit na 100 % v daném termínu a uvedené podobě.

Termíny

25.10.2018 - 29.10.2018 6 590 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY