PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

PORTORIKO A OKRUH PO FLORIDĚ

USA
24.11.2018 - 9.12.2018 16 dní 79 790 Kč Kód zájezdu : 392 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Bez jídla
  • Letecky
Počet termínů : 1 PORTORIKO A OKRUH PO FLORIDĚ USA, 24.11. - 9.12.2018, 16 dní 79 790 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Nomád

Termíny

Termíny

24.11.2018 - 09.12.2018 79 790 Kč Nezávazná rezervace

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Doprava. Ubytování. Vstup do N.P. Everglades. Český průvodce (a řidič), zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Letecká na Portoriko a na Floridu včetně tax a poplatků, po Portoriku a Floridě pronajatý minivan řízený průvodcem. Loď mezi ostrovy Portoriko a Culebra. Ubytování: Hotely, penziony a motely - 2-lůžkové pokoje s příslušenstvím. 1-lůžkový pokoj za příplatek 17 600 Kč.
Nástupy Praha

Program zájezdu

Program zájezdu

1. - 3. DEN Praha - San Juan. Let na nejmenší z ostrovů Velkých Antil. Metropole San Juan: pevnost El Morro (UNESCO), katedrála, desítky příjemných hospůdek. „Katedrála rumu“ - expozice firmy Bacardi, možnost ochutnávky věhlasných produktů. 4. DEN El Yunque. Horský deštný prales v srdci ostrova. Pěší výlet tropickou džunglí po stezkách lemovaných liánami podél vodopádů a bystřin na úbočích hlubokých údolí v bujné karibské vegetaci. Koupání pod romantickým vodopádem. 5. DEN Isla de Culebra. Celodenní výlet lodí na ostrov Culebra (objevený samotným Kolumbem) s prvotřídními plážemi, ležící na východ od Portorika nedaleko Panenských ostrovů. Přírodní rezervace na místě střelnice US Army za 2. světové války. Playa Flamenco: relaxace na pláži řazené mezi „top 10“ na celém světě. 6. - 7. DEN Ponce, Coamo. Perla Jihu - město Ponce: Náměstí Potěšení, katedrála, Muzeum masakru z Ponce. Koupání na jižním pobřeží ostrova. Návštěva plantáže Hacienda Buena Vista na jižních svazích Centrálních Kordiller - exkurze a ochutnávka nejčerstvější místní kávy. Coamo: koupání v proslulých termálech (léčil se v nich i F.D. Roosevelt). 8. DEN Centrální Kordillery. Arecibo. Vzrušující jízda klikatými serpentinami přes hlavní horské pásmo ostrova (s nadmořskou výškou až 1338 m) zpět na severní pobřeží. Návštěva radioteleskopu, který nemá na světě obdoby svými rozměry (šířka 305 m) ani polohou (v krasové propadlině). Historický park v Arecibe s majákem a expozicí věnovanou dějinám Portorika. 9. - 10. DEN San Juan - Miami. Jízda po severozápadním pobřeží Portorika. Zastávky na koupání, návrat do San Juanu. Přelet na jižní Floridu. 11. DEN Key West. Jízda po řetězci ostrůvků Florida Keys na Key West - nejjižnější bod kontinentálních USA. Dům E. Hemingwaye, vyhlídka z majáku. 12. DEN N.P. Everglades. Největší subtropický park USA: močály s nespočetnými aligátory, pěší vycházky. Možnost výletu lodí za ochechulemi (mořskými krávami), delfíny nebo vznášedlem po kanálech. Vesnice indiánů Seminolů. 13. DEN Orlando. Jízda Floridou na sever do metropole rodinné zábavy v USA. Orlando: obří zábavní park Walta Disneyho, filmová studia Universal, podmořské akvárium Sea World. Možnost návštěvy některé z atrakcí. 14. DEN Cape Canaveral. Kosmodrom, z něhož se vypouštějí do vesmíru americké rakety a raketoplány. Vesmírné centrum J.F. Kennedyho s muzeem, filmovými projekcemi a virtuálními atrakcemi. Návrat do Miami. 15. - 16. DEN Miami - Praha. Miami Beach: architektura art deco, pobyt na plážích. Odlet domů.

Termíny

24.11.2018 - 09.12.2018 79 790 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY