PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Anglií se skotským pohlazením (autobusem)

Velká Británie
10.6.2018 - 17.6.2018 8 dní 16 990 Kč Kód zájezdu : 8021 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Snídaně
  • Autobus
Počet termínů : 3 Anglií se skotským pohlazením (autobusem) Velká Británie, 10.6. - 17.6.2018, 8 dní 16 990 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Čedok

Termíny

Termíny

10.06.2018 - 17.06.2018 16 990 Kč Nezávazná rezervace
01.07.2018 - 08.07.2018 17 690 Kč Nezávazná rezervace
22.07.2018 - 29.07.2018 17 690 Kč Nezávazná rezervace

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Dopravu autokarem dle programu zájezdu , 5 noclehů v hotelech*** s anglickou snídaní , 1 nocleh na lodi ve čtyřlůžkových kajutách , trajektové spojení , služby průvodce , pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb
Cena nezahrnuje
  • Vstupy do památkových objektů cca 150 £ , přepravu MHD
Nástupy BRNO

Program zájezdu

Program zájezdu


1. den:
V časných ranních hodinách odjezd z ČR do Holandska, nalodění se na trajekt a odtud noční plavba do anglického přístavu Hull. (cca 12-hodinová plavba – ubytování ve 4-lůžkových kajutách)
2. den:
Vylodění se v přístavu Hull a odtud přejezd do města, jehož centrum působí jako živoucí muzeum - Yorku - hrázděné domy, středověké ulice, radnice, obrovská katedrála s největší sbírkou maleb na skle…. Procházka v krásném vodním parku kolem opatsví Fountains Abbey (UNESCO), zastávka u katedrály a hradu na skalnatém poloostrově nad řekou Wear v Durhamu (UNESCO) – nejlepší příklad normanské architektury v Anglii. Odjezd do Newcastlu – města mostů se slavnou noční klubovou scénou... odjezd na ubytování, fakultativně večeře.
3. den:
Po snídani překročení Hadriánova valu, průjezd Northumberlandským národním parkem, zastávka na skotských hranicích. Prohlídka hraniční oblasti Borders se zastávkami u opatství v Jedburghu a Kelso a prohlídkou zámku Floors – největší šlechtické sídlo Skotska, přejezd do Edinburghu a prohlídka skotské metropole s jedinečnými středověkými a gregoriánskými čtvrtěmi. Staré město s dominantou středověkého hradu a neoklasicistní Nové město, Královská míle se St. Giles Cathedral, Holyrood Palace…. Odjezd na ubytování, fakultativně večeře.
4. den:
Po snídani odjezd k technickému zázraku ve Falkirku – originální rotační lodní výtah, prohlídka ohromujícího skotského hradu Stirling, jedinečná ukázka renesanční skotské architektury. Odpoledne návštěva národního parku Trossachs krásná jezera a údolí, panoramatická cesta kolem největšího skotského jezera Loch Lomond se zastávkou v městečku Luss, na cestě do Glasgow prohlídka palírny whisky s možností ochutnávky a nákupu. Glasgow - nejkrásnější viktoriánské město Skotska, s náměstím George Square a přilehlé obchodní pěší zóny, katedrálou… Odjezd na ubytování, fakultativně večeře.
5. den:
Snídaně, přejezd ze Skotska do nejkrásnějšího Národního parku Anglie - jezerní oblasti Lake District, zastávky v pověstné kovárně Gretna Green, v Keswicku u nejkrásnějšího jezera oblasti Derwentwater a v Bownes u největšího jezera oblasti Windermere, odpoledne přejezd do Liverpoolu, prohlídka města po stopách Beatles a obrovských přístavních budov (UNESCO). Odjezd na ubytování, fakultativně večeře.
6. den:
Po snídani odjezd k nejkrásnějšímu anglickému hradu Warwick – návštěva velkolepé středověké pevnosti s expozicí muzea Madame Tussaud´s, dnes nejkrásnější majestátní sídlo v zemi. Zastávka v univerzitním městě Oxford, nejstarším univerzitním městě v Anglii, odjezd do Stratford-upon-Avon, prohlídka druhého nejnavštěvovanějšího města po Londýně – rodiště W. Shakespeara, města pyšnícího se mnoha malebnými domy spjatými se životem Shakespeara a unikátní hrázděnou architekturou, věznice z 15. stol., radnice se sochou Shakespeara, odjezd na ubytování do Londýna, fakultativně večeře.
7. den:
Po snídani celodenní prohlídka Londýna zahrnující pěší prohlídku centra města a nejatraktivnějších londýnských památek Tower, Trafalgarské náměstí, Westminsterské opatství, Buckinghamský palác… volno, ve večerních hodinách odjezd z Londýna do ČR.
8. den:
V odpoledních hodinách příjezd do ČR.

Termíny

10.06.2018 - 17.06.2018 16 990 Kč Nezávazná rezervace
01.07.2018 - 08.07.2018 17 690 Kč Nezávazná rezervace
22.07.2018 - 29.07.2018 17 690 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY