PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Anglií se skotským pohlazením (letecky)

Velká Británie
1.8.2018 - 7.8.2018 7 dní 24 990 Kč Kód zájezdu : 4075 Typ pobytu : Poznávací
  • Polopenze
  • Letecky
Počet termínů : 3 Anglií se skotským pohlazením (letecky) Velká Británie, 1.8. - 7.8.2018, 7 dní 24 990 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Čedok

Termíny

Termíny

01.08.2018 - 07.08.2018 24 990 Kč Nezávazná rezervace
21.08.2018 - 27.08.2018 24 990 Kč Nezávazná rezervace
10.09.2018 - 16.09.2018 24 990 Kč Nezávazná rezervace

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Letenku Praha-Londýn-Praha včetně tax a příplatků , 6 noclehů v hotelech*** s polopenzí (s anglickou snídaní a večeří s 3-chodovým menu) , dopravu autokarem po trase zájezdu , průvodce , pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb
Cena nezahrnuje
  • vstupy do památkových objektů
Nástupy Praha (letiště)

Program zájezdu

Program zájezdu


1. den:
Odlet z Prahy do Londýna, odjezd do univerzitního města Cambridge – královská kolej z 15. století s úctyhodnou kaplí, přejezd do Nottinghamu, k jehož dominantě patří Nottingham Castle, ubytování, večeře.

2. den:
Dopoledne procházka po Sherwoodském lese ve stopách Robina Hooda, odpoledne nejprve prohlídka historického města York - hrázděné domy, středověké ulice, radnice, obrovská katedrála s největší sbírkou maleb na skle…. Procházka v krásném vodním parku kolem opatsví Fountains Abbey (UNESCO), zastávka u katedrály a hradu na skalnatém poloostrově nad řekou Wear v Durhamu (UNESCO) – nejlepší příklad normanské architektury v Anglii. Odjezd do Newcastlu – města mostů se slavnou noční klubovou scénou... odjezd na ubytování, večeře.

3. den:
Dopoledne překročení Hadriánova valu, průjezd Northumberlandským národním parkem, zastávka na skotských hranicích. Prohlídka hraniční oblasti Borders se zastávkami u opatství v Jedburghu a Kelso a prohlídkou zámku Floors – největší šlechtické sídlo Skotska, přejezd do Edinburgu a prohlídka skotské metropole s jedinečnými středověkými a gregoriánskými čtvrtěmi. Staré město s dominantou středověkého hradu a neoklasicistní Nové město, Královská míle se St. Giles Cathedral, Holyrood Palace…. Odjezd na ubytování.

4. den:
Dopoledne zastávka u technického zázraku ve Falkirku – originální rotační lodní výtah, prohlídka ohromujícího skotského hradu Stirling, jedinečná ukázka renesanční skotské architektury. Odpoledne návštěva národního parku Trossachs krásná jezera a údolí, panoramatická cesta kolem největšího skotského jezera Loch Lomond se zastávkou v městečku Luss, na cestě do Glasgowa prohlídka palírny whisky s možností ochutnávky a nákupu. Glasgow - nejkrásnější viktoriánské město Skotska, s náměstím George Square a přilehlé obchodní pěší zóny, katedrálou… Odjezd na ubytování.

5. den:
Přejezd ze Skotska do nejkrásnějšího Národního parku Anglie - jezerní oblasti Lake District, zastávky v pověstné kovárně Gretana Green, v Keswicku u nejkrásnějšího jezera oblasti Derwentwater a v Bownes u největšího jezera oblasti Windermere, odpoledne přejezd do Liverpoolu, prohlídka města po stopách Beatles a obrovských přístavních budov (UNESCO). Odjezd na ubytování.

6. den:
Po snídani odjezd k nejkrásnějšímu anglickému hradu Warwick – návštěva velkolepé středověké pevnosti s expozicí muzea Madame Tussaud´s, dnes nejkrásnější majestátní sídlo v zemi. Zastávka v univerzitním městě Oxford, nejstaršího univerzitního města v Anglii, odjezd do Stratford-upon-Avon, prohlídka druhého nejnavštěvovanějšího města po Londýně – rodiště W. Shakespeara, města pyšnícího se mnoha malebnými domy spjatými se životem Shakespeara a unikátní hrázděnou architekturou, věznice z 15. stol., radnice se sochou Shakespeara, odjezd na ubytování do Londýna, večeře.

7. den:
Po snídani okružní jízda autokarem s případnými zastávkami po londýnských zajímavostech – Trafalgar Square, Westminsterské opatství, Whitehall, Big Ben, katedrála Sv. Pavla, Tower, Tower Bridge, London Eye… Transfer na letiště a odlet do Prahy.

Termíny

01.08.2018 - 07.08.2018 24 990 Kč Nezávazná rezervace
21.08.2018 - 27.08.2018 24 990 Kč Nezávazná rezervace
10.09.2018 - 16.09.2018 24 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY