PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

ARGENTINA - URUGUAY - BRAZÍLIE - Pravý jihoamerický karneval!

Argentina
30.1.2018 - 15.2.2018 17 dní 90 900 Kč Kód zájezdu : 301 Typ pobytu : Poznávací
  • Letecky
Počet termínů : 1 ARGENTINA - URUGUAY - BRAZÍLIE - Pravý jihoamerický karneval! Argentina, 30.1. - 15.2.2018, 17 dní 90 900 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Livingstone

Termíny

Termíny

30.01.2018 - 15.02.2018 90 900 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Z metropole tanga do metropole samby. Pohodová akce po nejkrásnějších koutech Argentiny, Uruguaye a Brazílie. Z Buenos Aires přes úžasné vodopády Iguacú do Brazílie na karneval. Večerní tango v ulicích Buenos Aires. Koloniální památky v uruguayské Colonia del Sacramento. Koupání na tropickém brazilském pobřeží. Vyvrcholení akce při karnevalovém šílenství v Riu, metropoli samby. Kombinace zcela unikátních zážitků!

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Mezinárodní letenka. Letištní taxy. Dva místní přelety Buenos Aires - Puerto Iguazú, Foz do Iguaçu - São Paulo. Doprava pronajatým minibusem, dálkovými autobusy, zpáteční trajekt z Buenos Aires do Uruguaye. Ubytování v hotýlcích střední turistické kategorie se snídaní. Vstupy do NP. Český průvodce. Cestovní pojištění.
Cena nezahrnuje
  • Místní odletové taxy 25 USD. Stravování a nápoje. Fakultativní výlety. Vstupy do památek a muzeí. Vstup na vodopády Iguacú. Vstupné na Sambodrom. Příplatek za jednolůžkový pokoj 23 400 Kč.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. - 2. den
Letecky do ARGENTINY. Buenos Aires - metropole tanga na břehu řeky Rio de la Plata. První seznámení s městem – náměstí Plaza de Mayo s katedrálou a prezidentským palácem Casa Rosada. Slavné Teatro Colon.
3. den
Prohlídka města. Hřbitov ve čtvrti aristokratů Recoleta s ostatky Evity Peronové. Rázovitá, barvami hrající ulička Caminito ve čtvrti La Boca. Hospůdky ve čtvrti San Telmo nebo v Puerto Madero. Dopřejeme si ty nejlepší steaky na světě? Získají si nás podmanivé tóny místního tanga? Fakultativně večerní tango show.
4. den
Cesta vláčkem do ostrovního města Tigre v deltě řeky Paraná. Přepychová sídla elity z počátku 20.století. Původní sídlo prvního argentinského casina i honosných hotelů. Projížďka na lodi po zajímavé spleti říčních kanálů. Sklenka vynikajícího červeného vína v baru na příjemném nábřeží s výhledem na řeku.
5. den
Lodí do URUGUAYE. Colonia del Sacramento - nejstarší město země zapsané na seznamu UNESCO. Historické uličky a množství „předpotopních“ automobilů. Přejezd do hlavního města Uruguaye – Montevideo.
6. den
Prohlídka hlavních památek Montevidea. Španělská pevnost Cerro de Montevideo, lákadla rybí tržnice. Montevidejská náměstí, mauzoleum osvoboditele Artigase. Stadion Centenario - dějiště prvního mistrovství světa ve fotbale. Návrat lodí do ARGENTINY, Buenos Aires.
7. den
Letecky z Buenos Aires do Puerto Iguazú. Nejkrásnější vodopády světa Iguacú si prohlédneme ze dvou stran. Stezky na argentinské straně nás dovedou až pod samotné kaskády. Odvážlivci se fakultativně vydají na loďce až k vodnímu kotli - Ďáblovu chřtánu! Všudypřítomní nosálové coati loudící o každý drobek jídla.
8. den
BRAZÍLIE. Brazilská strana nabízí panoramatický pohled na 280 jednotlivých vodopádů. Fakultativně vyhlídkový let helikoptérou nad tímto přírodním divadlem nebo návštěva Ptačího parku.
9. - 9. den
Letecky do mnohamiliónové São Paula a následný přesun do tropického ráje Paraty na pobřeží Costa Verde.
10. - 11. den
Paraty - zachovalé koloniální městečko. Plážové aktivity. Celodenní lodní výlet po okolních ostrůvcích v zálivu Baía da Ilha Grande s možností šnorchlování. Pro zájemce fakultativně vyjížďky na koni, na kole či návštěva přímořského mlžného pralesa završená návštěvou destilérie, kde se z cukrové třtiny vyrábí cacháça – základ všech místních lahodných koktejlů. Přesun do klidného městečka Niterói na dohled od Rio de Janeira přes Guanabarskou zátoku.
12. - 15. den
Rio de Janeiro. Karnevalový průvod v ulicích města. Korunovace krále Momo, který dostane od starosty klíče od města. Velká přehlídka škol samby na Sambodromu. Jako každý rok se o titul nejlepší školy samby ucházejí soubory s desítkami tanečnic a stovkami hudebníků. Ulice zaplněné alegorickými vozy a tanečníky s bohatě zdobenými kostýmy a originálními choreografiemi. Všudypřítomné masky až do pozdních ranních hodin. Prohlídka města. Vrch Corcovado - rozhled ze slavné Kristovy sochy. Barvité město pod námi. Výjezd lanovkou na Pão de Açúcar (Cukrová homole). Centrum s mrakodrapy i úzkými uličkami. Moderní katedrála. Pro zájemce možnost vyhlídkového letu helikoptérou nad městem. Slavné pláže Copacabana a Ipanema.
16. den
Koupání na plážích. Odpolední odlet do Evropy.
17. den
Letecký návrat domů.

Termíny

30.01.2018 - 15.02.2018 90 900 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY