PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Barcelona - BARCELONA - Letecký eurovíkend s česky hovořícím průvodcem - Hotel Rafael Badalon ****

Španělsko
14.9.2017 - 17.9.2017 4 dny 13 315 Kč Kód zájezdu : 319770 Typ pobytu : Poznávací
 • Hotel
 • Snídaně
 • Letecky
Počet termínů : 3 Barcelona - BARCELONA - Letecký eurovíkend s česky hovořícím průvodcem - Hotel Rafael Badalon **** Španělsko, 14.9. - 17.9.2017, 4 dní 13 315 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: NECKERMANN

Termíny

Termíny

14.09.2017 - 17.09.2017 13 315 Kč Nezávazná rezervace
28.09.2017 - 01.10.2017 13 752 Kč Nezávazná rezervace
19.10.2017 - 22.10.2017 13 315 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Přímořské město se skvělým jídlem, pohostinnými lidmi a ojedinělou architekturou. Kompletní balíček eurovíkendu do Madridu.

O destinaci : Barcelona


Barcelona je pulzující metropole, kde se střetává středověk s modernou, moře s horami, tradice s nejnovějšími trendy v architektuře, módě a designu. Velkým lákadlem je jméno světoznámého architekta Antoni Gaudího, jehož výtvory potkáte téměř na každém kroku. Nejvýznamnější stavbou je nedokončená katedrála Svaté rodiny Sagrada Familia. Navštivte známou ulici La Rambla s fantastickou atmosférou, s řadou pouličních umělců, živých soch v originálních kostýmech, secesní tržiště La Boquería, pověstnou operu Gran Teatre del Liceu a mnoho dalšího!

Hotel : Hotel Rafael Badalona NNNN


hotel se nachází v městské čtvrti Badalona na konečné linky metra L2 - BADALONA POMPEU FABRA. Od metra k hotelu cca 10 min. chůze. Metrem, bez přestupů, do centra cca 20 min. (Sagrada Familia, Plaza Catalunya). V okolí hotelu se nachází velké množství restaurací, barů a obchodů. V hotelu Vám, krom jiného, budou k dispozici restaurace, bar a fitness. Pokoje jsou vybavené koupelnou, WC, satelitní TV, minibarem, klimatizací, trezorem a WiFi.

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
 • Letenka Praha - Barcelona - Praha včetně všech poplatků
 • Transfer letiště - hotel - letiště
 • 3 noci se snídaní ve vybraném hotelu
 • Služby českého delegáta po celou dobu pobytu a kvalifikovaného průvodce fakultativních výletů
 • Procházka historickým centrem Barcelony s českým průvodcem zdarma
 • Zákonné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
 • Fakultativní služby: a) Panoramatický okruh Barcelonou 950,-Kč
 • V průběhu panoramatického okruhu Barcelonou uvidíte exteriéry známých památek jako je Plaza Espaňa, Montjuic, Olympijský přístav, Barceloneta, Park Guell, Sagrada Familia, Eixample, Passeig de Gracia, La Pedrera, Casa Batlló, Plaza Catalunya. To vše s podrobným výkladem česky hovořícího průvodce
 • Kód pro rezervavaci S 72299A (minimální počet pro realizaci: 15)
 • B) Půldenní výlet do Montserratu 950,-Kč
 • Navštivte s námi katalánskou národní horu cca 50 km severozápadně od Barcelony s klášterem z roku 1025. Výlet se pořádá za účasti česky hovořícího průvodce
 • Kód pro rezervaci S 72299B (minimální počet pro realizaci: 15)
 • BALÍČEK ZA ZVÝHODNĚNOU CENU
 • S 72299C Balíček A+B 1 750,-Kč
 • Cena za osobu při rezervaci před odletem z Prahy
Nástupy Praha

Program zájezdu

Program zájezdu

Po příletu do Barcelony transfer do hotelu. Individuální program nebo možnost fakultativního panoramatického okruhu s českým průvodcem (exteriéry Plaza Espaňa, Montjuic, Olympijský přístav, Barceloneta, Park Guell, Sagrada Familia, Eixample, Passeig de Gracia, La Pedrera, Casa Batlló, Plaza Catalunya...). Večer informativní schůzka s delegátem v lobby hotelu. 2. DEN po snídani informační schůzka v lobby hotelu. Dopoledne možnost procházky s českým průvodcem historickým centrem Barcelony v ceně zájezdu. V průběhu procházky uvidíme známý bulvár Las Ramblas, gotickou čtvrť, katedrálu La Seu, kouzelné náměstí Plaza del Rey, středověké uličky čtvrti El Born s překrásným svatostánkem Santa Maria del Mar. Odpoledne individuální program nebo možnost půldenního fakultativního výletu do Montserratu s českým průvodcem (katalánská národní hora cca 50 km severozápadně od Barcelony s klášterem z roku 1025). V podvečer návštěva Španělského náměstí a fontánového představení Magické fontány. 3. DEN po snídani možnost individuální program nebo možnost objevit v rámci fakultativního výletu nejšťastnější vesnici v Katalánsku – Sant Sadurní. Proč ji místní obyvatelé nazývají právě nejšťastnější, poznáte sami během velice příjemného dopoledne, které strávíte poznáváním těch nejlepších katalánských výrobků jako je přírodní šumivé víno Cava a skvělá tradiční čokoláda. Nejdříve si projdete sklepy plné zrající Cavy s odborným výkladem s českým překladem, a po prohlídce sklepů bude následovat degustace. Další část programu bude zaměřená na čokoládu, která se zde vyrábí od roku 1840. Během interaktivní prohlídky se dozvíte spoustu zajímavostí o její historii, způsobu zpracování, druzích, a hlavně si vychutnáte lahodnou chuť čerstvé čokolády během výkladu. Poté návrat do Barcelony a individuální volno. 4. DEN po snídani check out a uložení zavazadel dle pokynů průvodce. Individuální volno, transfer na letiště a odlet do Prahy. Výše uvedený program je platný pro přílety ve čtvrtek. V případě příletu v pátek je výlet do Montserratu v neděli dopoledne a výlet do výrobny Cavy a továrny na čokoládu v sobotu odpoledne. Změna programu vyhrazena.

Termíny

14.09.2017 - 17.09.2017 13 315 Kč Nezávazná rezervace
28.09.2017 - 01.10.2017 13 752 Kč Nezávazná rezervace
19.10.2017 - 22.10.2017 13 315 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY