PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Beaujolais a Burgundsko, kláštery a slavnost vína

Francie
15.11.2018 - 19.11.2018 5 dní 6 490 Kč Kód zájezdu : A18-18 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Bez jídla
  • Autobus
Počet termínů : 1 Beaujolais a Burgundsko, kláštery a slavnost vína Francie, 15.11. - 19.11.2018, 5 dní 6 490 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Geops

Termíny

Termíny

15.11.2018 - 19.11.2018 6 490 Kč Nezávazná rezervace

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Dopravu autobusem, 2x hotel (2lůžkové pokoje), průvodce, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
  • Komplexní pojištění, příp. pobytové taxy, ochutnávky vín, vstupy (65 €) a vše, co není zahrnuté v odstavci Cena zahrnuje
Nástupy Praha
Doprava Klimatizovaným autobusem, vybaveným přehravačem DVD, WC a barem na studené a teplé nápoje, o přestávkách lze kupovat nápoje za české koruny.Upozornění: odjezdy a svozy z uvedených míst se uskuteční, pokud se sejde dostatečný počet zájemců. Trasy odjezdů se mohou změnit v závislosti na aktuální dopravní situaci.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odjezd z Prahy ve 20 h, dále Plzeň a po trase dle dohody, svoz od 4 osob za příplatek: Hradec Králové a Pardubice za 300 kč, z Brna za 400 Kč, transfer přes SRN 2. DEN Burgundské památky: VÉZELAY (UNESCO), románská bazilika La Madeleine, shromaždiště poutníků do Santiaga de Compostella, CHABLIS, malebné městečko, možnost ochutnávky proslulých bílých vín Chablis, opevněná vesnička a pohledy na opevněné městečko SEMUR-EN-AUXOIS, kde se natáčel film Tři mušketýři 3. DEN Burgundské vinice (UNESCO): cestou z Côte d´Or do Beaujolais, zámek Clos de Vougeot, zámeček uprostřed vinohradů, „bratrstvo rytířů koštýře“, muzeum vína, pohled na vinice Vosne-Romanée, Aloxe – Corton, vinice založená Karlem Velikým, cesta přes oblast Mersault, kde se vyrábějí slavná bílá burgundská vína, oblast Chardonnay, TOURNUS, významný románský kostel v opatství St Philibert, krajem Beaujolais s malebnými vesničkami a slavnými vinicemi Juliénas, navštívíme proslulé VAUX (Zvonokosy), ochutnávka vína u místního vinaře, posezení ve stylovém baru, ochutnávka vína beaujolais, večeře za příplatek, v kraji začínají slavnosti vína Beaujolais Nouveau 4. DEN Pocta burgundským vínům, BEAUNE, starobylé vinařské město, návštěva historického špitálu, perla burgundské architektury, možnost ochutnat místní specialitu: burgundské šneky, muzeum vína, možnost návštěvy středověkých vinných sklepů s ochutnávkou, muzeum hořčice, v městě probíhá veletrh vína spojený s vinařskými slavnostmi - folklórní hudba v ulicích, přehlídka vinařského bratrstva La Confrérie de Belnus, možnosti nákupu a ochutnávek různých burgundských vín, dále DIJON (UNESCO), večerní procházka starobylým městem burgundských vévodů s osvětleným vévodským palácem, odjezd do ČR 5. DEN Příjezd do ČR ránoCK si vyhrazuje právo drobných přesunů programu vzhledem k počasí a aktuální situaci v místech ochutnávek.

Termíny

15.11.2018 - 19.11.2018 6 490 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy spolehlivých českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY