PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

BENÁTKY A ZÁMEK MIRAMARE

Itálie
7.9.2018 - 9.9.2018 3 dny 5 490 Kč Kód zájezdu : 3435 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Polopenze
  • Autobus
Počet termínů : 1 BENÁTKY A ZÁMEK MIRAMARE Itálie, 7.9. - 9.9.2018, 3 dní 5 490 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Travel 2002

Termíny

Termíny

07.09.2018 - 09.09.2018 5 490 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

MIRAMARE • BENÁTKY (UNESCO) • BURANO • MURANO

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Dopravu autobusem
  • 2x ubytování ve 2lůžk. pokojích s přísluš
  • 2x polopenzi
  • Průvodcovské služby
Nástupy Brno, Kuřim, Tišnov

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Z Brna (další nástupní místa trasy 2, 3, 4, svoz Kuřim a Tišnov zdarma, Blansko 200 Kč, Boskovice 300 Kč) odjedeme v brzkých ranních hodinách do Rakouska. Odpoledne přijedeme do Itálie, kde nás na skalních útesech nad mořem přivítá zámek Miramare – pohádková stavba na pobřeží Jadranu obklopená krásným parkem. Novogotický zámek Miramare proslul nezvykle temnou minulostí. V jeho zdech a okolních překrásných anglických zahradách se začal odvíjet tragický příběh císaře Maxmiliána „Mexického“ a jeho manželky Charlotty. Častým hostem zde byla také císařovna Sissi a její syn – korunní princ Rudolf. Majitelem zámku byl svého času i arcivévoda František Ferdinand d\'Este. Večer se ubytujeme v hotelu v Lido di Jesolo. 2. DEN Po snídani přijedeme do přístavu Punta Sabbioni, odkud se parníčkem přeplavíme po laguně do Benátek (UNESCO). Cestou mineme ostrovy a ostrůvky spolu tvořící město na laguně a vylodíme se v oblasti San Marko, odkud zahájíme vlastní prohlídku města. Navštívíme chrám sv. Marka, prohlédneme si budovy prokurací a Dóžecí palác s vězením, vyjedeme na vyhlídku zvonice sv. Marka. Projdeme si nejkrásnější benátská náměstí, kostely a paláce, obchodní uličky i slavný most Rialto. Pravou benátskou atmosféru nám doladí i projížďka po Canal Grande. Cestou se budeme kochat pohledem na honosné paláce. Ve večerních hodinách návrat na ubytování. 3. DEN Po snídani se opět z Punta Sabbioni vydáme na plavbu po benátské laguně. Na ostrově Burano si prohlédneme typické místní krajky, na ostrově Murano nám předvedou své dovednosti místní zruční skláři. Jedinečnou atmosféru obou ostrovů dotvářejí rybářské osady s množstvím barevných domků rozesetých podél kanálů. V poledne se vrátíme k autobusu a odjedeme do ČR. Příjezd do Brna v nočních hodinách.

Termíny

07.09.2018 - 09.09.2018 5 490 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY