PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Benátky, Florencie, Řím

Itálie
25.9.2018 - 30.9.2018 6 dní 7 990 Kč Kód zájezdu : 347077 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Polopenze
  • Autobus
Počet termínů : 1 Benátky, Florencie, Řím Itálie, 25.9. - 30.9.2018, 6 dní 7 990 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: MAYER & CROCUS

Termíny

Termíny

25.09.2018 - 30.09.2018 7 990 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Poznávací zájezd do Itálie míří do největších italských klenotů - města na kanálech Benátek, renesanční perly Toskánska Florencie i do metropole Itálie do Říma s mnoha antickými památkami a slavnými Vatikánskými muzei.

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Dopravu autobusem
  • Průvodce
  • 3x ubytování v hotelu
  • 3x polopenzi
Nástupy Praha

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odjezd z Prahy ve večerních hod. 2. DEN BENÁTKY (UNESCO) – světově proslulé město rozložené v laguně mezi pevninou a otevřeným mořem na 118 ostrůvcích při 150 kanálech, přes něž se klene 400 mostů, s nábřežními promenádami i úzkými uličkami, s romantickými zákoutími, zejména však s obrovským počtem palácových staveb a více než stovkou kostelů. 3. DEN FLORENCIE (UNESCO) – metropole Toskánska s mnoha památkami: Dóm Santa Maria dei Fiori, Giottova zvonice, slavné náměstí Signoria se sochou Davida, kostel San Lorenzo s Medicejskou kaplí. Dojezd na ubytování k Římu. 4. DEN TIVOLI – VILA D’ESTE (UNESCO) s překrásnou zahradou plnou fontán a HADRIÁNOVA VILA (UNESCO) – působivě zachovalé sídlo císaře Hadriána. ŘÍM (UNESCO) – antický Řím (Coloseum, Forum Romanum, Pantheon aj.), Piazza Navona, Fontana di Trevi, Piazza di Spagna aj. 5. DEN ŘÍM – VATIKÁN (UNESCO) – jeden z ministátečků a zároveň sídlo hlavy katolické církve. Jedinečný chrám sv. Petra s nádhernou výzdobou, Vatikánská muzea s proslavenou Sixtinskou kaplí. Pokračování prohlídky ŘÍMA . 6. DEN Příjezd do Prahy v odpoledních hodinách.

Termíny

25.09.2018 - 30.09.2018 7 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy spolehlivých českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY