PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Benátky ostrovy Burano Murano a zámek Miramare

Itálie
28.9.2018 - 30.9.2018 3 dny 4 490 Kč Kód zájezdu : 459789 Typ pobytu : Poznávací
 • Hotel
 • Snídaně
 • Autobus
Počet termínů : 1 Benátky ostrovy Burano Murano a zámek Miramare Itálie, 28.9. - 30.9.2018, 3 dní 4 490 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: IDEAL-TOUR PRAHA

Termíny

Termíny

28.09.2018 - 30.09.2018 4 490 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Vydejte se s námi do Benátek bez nočního přejezdu. Benátky a ostrovy na laguně, věčná inspirace, jeden z pilířů evropské kultury. Město, které má zkrátka každému co nabídnout. Toulejte se s námi jedinečnými uličkami, poznejte chrámy, mistrovská díla od Tiziana nebo G. Belliniho, ostrovy benátské laguny s tradicemi, rialtské trhy. Cestou navštívíme romantický zámek Miramare, na břehu Terstského zálivu. Uprostřed krásných zahrad nás čeká zámek plný kontrastů, vypovídající dramatický a tragicky zakončený osud svého majitele.

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
 • 2 ubytování
 • 2 snídaně
 • Dopravu luxusním autokarem
 • Pobytovou taxu
 • Služby českého průvodce
 • Zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb
Cena nezahrnuje
 • Cesty lodí po kanálech celodenní plavenka cca 20 EUR, plavba na ostrovy cca 15 EUR
 • Vstupy, pobytovou taxu, místní dopravu, fakultativní služby cca 80 EUR
Nástupy Praha
Ubytování Ubytování je zajištěno v Lido di Jesolo nebo Cavallino v hotelu ve 2lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím.
Doprava Nástupní a svozová místa v ČR zdarma Praha, Brno, Svitavy, Litomyšl, V.Mýto, Holice (Chrudim), Pardubice, Hradec Králové

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odjezd z ČR v časných ranních hodinách, do Rakouska a Itálie. Odpoledne prohlídka zámku Miramare na břehu Terstského zálivu. Romantická novogotická stavba na skalisku na břehu moře je obklopena rozsáhlým parkem v italském stylu. Zámek vybudoval Maxmilián, mladší bratr císaře Františka Josefa I. Interiéry zámku i zdejší muzeum vypovídají jeho pohnutý osud až do jeho naplnění na mexickém popravišti. Večer se ubytujeme v hotelu v přímořském letovisku Lido di Jesolo nebo Cavallino. 2. DEN Po snídani plavba po laguně do Benátek (UNESCO), prohlídka historického města, náměstí sv. Marka s velkolepou bazilikou, triumf gotické architektury Dóžecí palác, Kampanila, věhlasný most Rialto, rialtské trhy, Santa Maria Gloriosa dei Frari s mistrovskými kousky od Tiziana a G. Belliniho, bazilika San Giovanni e Paolo s náhrobky dóžat, projížďka po Canal Grande, který lemují nejvelkolepější paláce, Campo San Polo, největší benátské suchozemské náměstí. Večer návrat na ubytování. 3. DEN Snídaně. Návštěva ostrovů benátské laguny, ostrov Burano známý ručními krajkami a fantastickou atmosférou malých pestrobarevných domků na břehu nespočtu kanálů, ostrov Murano, skupina ostrůvků propojených mezi sebou mosty, z praktických důvodů odvěké centrum sklářů, sklářské dílny, ukázka foukání skla. V odpoledních hodinách odjezd, návrat do ČR v nočních hodinách.

Termíny

28.09.2018 - 30.09.2018 4 490 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY