PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Benátky - slavnosti

Itálie
30.8.2018 - 3.9.2018 5 dní 5 590 Kč Kód zájezdu : 488932 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Snídaně
  • Autobus
Počet termínů : 1 Benátky - slavnosti Itálie, 30.8. - 3.9.2018, 5 dní 5 590 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: MAYER & CROCUS

Termíny

Termíny

30.08.2018 - 03.09.2018 5 590 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Pohádkové město na laguně s paláci, mosty a gondolami. Ostrovy Murano a Burano uchvátí romantikou. V únoru vás čeká nejslavnější karneval světa. V zářijovém termínu se pak v Benátkách koná Slavnost gondol. Nádherně nazdobená plavidla a jejich posádky v kostýmech se Vám předvedou v celé své kráse.

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Dopravu autobusem
  • 2x ubytování v hotelu (2lůžkové pokoje)
  • 2x snídani
  • Průvodce
Nástupy Praha

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odjezd z Prahy v ranních hodinách, transfer přes Rakousko do Itálie. Ubytování, fakultativně večeře. *V zářijovém termínu (Slavnost gondol) je odjezd z Prahy ve večerních hodinách s nočním přejezdem do Itálie. 2. - 3. DEN (*4. den) - BENÁTKY - prohlídka historického města, Piazza S. Marco s bazilikou, Dóžecí palác a kampanila, Canal Grande a Ponte Rialto, tržnice, muzeum Peggy Guggenheimové, kostel San Paolo a dei Frari, Ca´d´Oro, židovská čtvrť. Klasickou prohlídku si obohatíte jedinečnými slavnostmi: v únoru sváteční atmosféra karnevalu a masky všude v ulicích. V září pak slavnost gondol Regata Storica na Velkém kanále, event. volný program. Lodí po kanále a na ostrovy MURANO (ostrov sklářů, dóm St. Maria e Donato s románskými prvky a vzácnými mozaikami) či BURANO(ostrov s rybářským městečkem a barevnými fasádami), dle času eventuálně TORCELLO (kdysi hlavní sídlo biskupa), uličky Benátek, židovská čtvrť. Večer odjezd domů. 4. - 5. DEN (*5. den) - Návrat do Prahy časně ráno.

Termíny

30.08.2018 - 03.09.2018 5 590 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy spolehlivých českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY