PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Benátky, Verona a jezero Garda ***

Itálie
26.10.2017 - 29.10.2017 4 dny 3 990 Kč Kód zájezdu : 457259 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Snídaně
  • Autobus
Počet termínů : 1 Benátky, Verona a jezero Garda *** Itálie, 26.10. - 29.10.2017, 4 dní 3 990 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: INEX

Termíny

Termíny

26.10.2017 - 29.10.2017 3 990 Kč Nezávazná rezervace

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • 1 noc se snídaní v hotelu 3* (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), dopravu luxusním autobusem, průvodce
Cena nezahrnuje
  • Komplexní pojištění 120 Kč
  • Vstupy: a lodičky: 60 EUR
Nástupy Praha

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odjezd večer. Noční přejezd. 2. DEN Dopoledne návštěva oblasti jezera Lago di Garda. Zastávka v malebném městečku Malcesine pod skalními stěnami Monte Balda a scaligerovským hradem. Návštěva Sirmione, kouzelného městečka položeného na poloostrově vybíhajícím daleko do jezera. Možnost návštěvy velkého scaligerského hradu z 13. stolení nebo Punta di Sirmione s vyhlídkovou terasou postavenou na základech obrovské starořímské vily – Grotte di Catullo. Odpoledne návštěva Verony – náměstí Piazza delle Erbe a Piazza dei Signori, kde v okolí naleznete známé paláce a památky – Casa di Giulietta, Arche Scaligere, Palazzo della Regione, Loggia del Consiglio. Dalšími poklady města jsou náměstí Piazza Bra s římským amfiteátrem a poblíž ležícím hradem a mostem Castelvecchio a Ponte Scaligero. Na druhé straně města stojí za zhlédnutí Teatro Romano a poblíž ležící zahrada Giardino Giusti patřící právem mezi nejkrásnější renesanční zahrady v Itálii. Ubytování v oblasti Verony, nocleh. 3. DEN Snídaně. Celodenní prohlídka Benátek – náměstí a chrám sv. Marka, Dóžecí palác a blízký Most vzdechů, překrásné kostely Santa Maria Gloriosa dei Frari nebo Ss. Giovanni e Paolo, individuálně můžete zhlédnout významná muzea a obrazárny jako Scuola di San Rocco nebo Galleria dell’Accademia. Možnost projížďky po kanálech s jedinečnými okolními paláci. Individuální návštěva význačných muzeí a galerií. Večer odjezd do ČR. 4. DEN Návrat ráno.

Termíny

26.10.2017 - 29.10.2017 3 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY