PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Benátky Verona Florencie

Itálie
15.9.2018 - 19.9.2018 5 dní 17 990 Kč Kód zájezdu : 486386 Typ pobytu : Poznávací
 • Hotel
 • Snídaně
 • Letecky
Počet termínů : 1 Benátky Verona Florencie Itálie, 15.9. - 19.9.2018, 5 dní 17 990 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: IDEAL-TOUR PRAHA

Termíny

Termíny

15.09.2018 - 19.09.2018 17 990 Kč Nezávazná rezervace

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
 • 4 ubytování
 • 4 snídaně
 • Leteckou přepravu Praha Benátky Praha
 • Letištní taxy a poplatky
 • Transfer do/z hotelu
 • Jízdenku vlakem Benátky Verona a zpět
 • Jízdenku rychlovlakem do Florencie a zpět
 • Služby českého průvodce
 • Zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb
Cena nezahrnuje
 • Vstupy, místní dopravu, pobytové taxy cca 120 EUR
Nástupy Praha
Ubytování Ubytování je zajištěno v hotelu *** ve 2lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Možno zajistit ubytování 3.osoby na přistýlce bez slevy.
Strava Snídaně kontinentální

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odlet z Prahy do Benátek , transfer do hotelu, ubytování. Odpoledne procházka po Benátkách. 2. DEN Po snídani celodenní prohlídka města s neopakovatelnou atmosférou, které je rozloženo v laguně na více než stovce ostrůvků. Prohlídka náměstí sv. Marka se zvonicí a chrámem sv. Marka, Dóžecí palác, plavba vaporettem po hlavní benátské dopravní tepně Canal Grande. Návštěva sklárny na ostrově Murano a ostrova Burano. 3. DEN Snídaně, celodenní výlet do Verony (cesta vlakem z Benátek do Verony je cca 60 minut). Město proslulé milostným příběhem o Romeovi a Julii. Starobylé místo láká svými památkami a historií. Možnost návštěvy rodného domu Julie, baziliky San Zeno Maggiore, proslulého římského amfiteátru na náměstí Bra. Návrat na ubytování. 4. DEN Snídaně, odjezd z vlakového nádraží Termini rychlovlakem Freccia Rossa do Florencie  (doba jízdy z Benátek do Florencie je cca 2 hodiny). Prohlídka této renesanční klenotnice, např. Palazzo Medici, Riccardi, sídlo tohoto významného rodu, Medicejská kaple: Knížecí kaple a pohřební kaple rodu S. Marco, dominikánský klášter, kaple sv. Antonína, gotický dům S. Maria del Fiore, největší církevní památka ve městě, baptisterium, Rajská brána, Gotická kampanila, Palazzo Vecchio – gotická radnice, Pantheon ze 13. stol., gotický a renesanční interiér, kostel Santa Croce, hrobka Michelangela. Ponte Vecchio, most přes řeku Arno, pozdně gotické a renesanční domy a paláce. V odpoledních hodinách odjezd zpět do Benátek. Nocleh. 5. DEN Snídaně, individuální volno, dle letového řádu transfer na letiště. Odlet do Prahy.

Termíny

15.09.2018 - 19.09.2018 17 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY