PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Buenos Aires, Montevideo, Rio de Janeiro - tři města, tři země, tři perly

Argentina
15.4.2018 - 26.4.2018 12 dní 83 900 Kč Kód zájezdu : 263 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Snídaně
  • Letecky
Počet termínů : 1 Buenos Aires, Montevideo, Rio de Janeiro - tři města, tři země, tři perly Argentina, 15.4. - 26.4.2018, 12 dní 83 900 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: EMMA

Termíny

Termíny

15.04.2018 - 26.04.2018 83 900 Kč Nezávazná rezervace

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • * leteckou přepravu dle programu * asistenci česky mluvícího průvodce v Riu * asistenci česky mluvícího průvodce v Bs As * 8x ubytování v hotelu 3* se snídaní * transfery letiště-hotel-letiště * půldenní výlet po Bs As * 1/2 denní výlet Corcovado * 1/2 denní výlet Cukrová homole * celodenní výlet tropické ostrovy
Cena nezahrnuje
  • Pojištění léčebných výloh a storna Evropské pojišťovny (doporučujeme připlatit) , fakultativní výlety
Nástupy Praha
Doprava Letecky z Prahy. Možnost i letecky z Vídně.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN:
Praha Odlet z Prahy

2. DEN
Buenos Aires Přílet na letiště Ezeiza, transfer do hotelu, odpočinek po cestě, individuální volno.

3. DEN:
Buenos Aires Ráno půldenní projížďka a procházka centrem města - po třídě Avenida de 9 de julio se vydáme k jednomu ze symbolů města, k Obelisku a slavnému divadlu opery, mistrovskému architektonickému dílu s úžasnou akustikou, poté se projdeme starobylou čtvrtí San Telmo, kolébce města, kde se každou neděli konává trh starožitností nebo také bleší trh. Pokračujeme k historickému a politickému centru města kolem náměstí Plaza de Mayo, s katedrálou, s koloniální architekturou, s Casa Rosada a dalšími historickými paláci. La Boca je malebnou čtvrtí bývalých italských přistěhovalců, proslulá je zejména její ulička Caminita. Podél Avenidy de Mayo, která má pro změnu typický španělský ráz, se dostaneme na náměstí Plaza de los dos Congresos přímo naproti budovy kongresu a dále do aristokratické čtvrti Recoleta a k nádhernému parku Palermo. Návrat do hotelu. Odpoledne volno, možnost návštěvy tančírny s kurzem tanga.

4. DEN:
Delta del Tigre Dopoledne volno a odpoledne fakultativně výlet do Tigre. Nejdříve projedeme rezidenční částí města s nádhernými vyhlídkami na luxusní obydlí smetánky, mineme městečko Olivos s prezidentskou rezidencí Quinta de Olivos, San Isidro se starobylou katedrálou a známým obchodním centrem, a dostaneme se k deltě řeky Paraná, pouhých 30 km severně od hlavního města. Zde se nachází jedinečná ekologická oblast Delta del Río Paraná. Po příjezdu do Tigre, které je považováno za ráj veslařů, je možné se nalodit na bárky a projíždět se kanály a přítoky řeky a vychutnávat nádhernou přírodu nebo se jen procházet parkem de la Costa s nejrůznějšími atrakcemi a podívanými. Návrat do hotelu kolem 18,00. Večer fakultativně představení Tango show spojené s večeří. Před představením, které oživuje sofistikovanost, luxus a styl tanga v době jeho největší slávy, možnost malého kurzu tanga. Po představení návrat do hotelu.

5. DEN:
Fiesta Gaucha Fakultativně celodenní výlet do oblasti San Antonio de Areco, kolébky argentinských tradic. Po cestě je možné vidět Pampa Húmeda Argentina typickou oblast pampy, kde se produkuje hovězí maso a obilí. Samotné městečko má starobylý koloniální ráz Při procházce po městě na vás dýchne kouzlo venkovského života se svým poklidem, zvyky a gaučovkými tradicemi. Návštěva muzea gaučů Guiraldes. Oběd ve venkovském stylu. Na místě je možné vyzkoušet si umění gaučů , jezdit na koni, sledovat folklorní tance a zaposlouchat se do zpěvu při dobrém víně, kusu hovězího a empanadas. Večer návrat do hotelu.

6. DEN:
Montevideo Ráno se z přístavu vydáme lodí po řece Río de la Plata do hlavního města Uruguaye, nejmladší hlavní město Lat. Ameriky s nejlepším přírodním přístavem v Jižní Americe. Moderní kosmopolitní město s koloniální částí Ciudad Vieja z dob přistěhovalců z Kanárských ostrovů. Prohlídka historického centra – Mercado del Puerto, přístavní čtvrť se spoustou restaurací a stánků pod širým nebem, náměstí Plaza del Entrevero, palác del Salvo, Muzeum amerického umění. Oběd v typické restauraci. Odpoledne volno k individuálním procházkám nebo ke slunění u vody. Ubytování v Montevideu.

7. DEN:
Colonia del Sacramento Fakultativně celodenní výlet do Colonia del Sacramento - kolonie založené Portugalci v roce 1680. Poklidné uruguayské městečko, pro které jsou typické všudypřítomné starobylé vozy a vůně yerba maté. Jeho historické centrum je pod ochranou UNESCO. Procházka po městě plném historických památek a kulturních tradic. Historické jádro je plné muzeí, po pobřeží se dojde až k Real de San Carlos s býčí arénou. Oběd v typické restauraci v centru městečka. Návrat do Montevidea.

8. DEN:
Rio de Janeiro V určený čas transfer na letiště, odbavení a odlet do Rio de Janeira, ubytování, volno.

9. DEN:
Rio de Janeiro Dopoledne prohlídka města s návštěvou symbolu Ria, Cukrové homoli - Pao de Azúcar v zátoce Guanabara. Lanovkou vyjedete do mezistanice, odkud se otvírají nádherné výhledy na město i na vrchol homole. Po krátké zastávce lanovka pokračuje k vrcholu, odkud budete mít Rio a jeho okolí doslova jako na dlani. Jsou to ty nejkrásnější výhledy známé ze všech pohlednic a záběrů o Rio de Janeiru. V samotném centru města pak můžete obdivovat moderní i starobylou architekturu, navštívíte hlavní náměstí i moderní katedrálu. Odpoledne individuální volno. Večer večeře v typické restauraci s fascinujícím karnevalovým vystoupením ve strhujícím rytmu samby.

10. DEN:
Rio de Janeiro Celodenní výlet lodí na jeden z tropických ostrovů v blízkosti Rio de Janeiro, s nádhernou přírodou s pralesním porostem a množstvím orchidejí, bromélií i dovádivých opic. Oběd složený s brazilských specialit a podávaný formou švédského stolu. Cestu na lodi zpříjemňují muzikanti a typický brazilský nápoj, caipirinha.

11. DEN:
Rio de Janeiro Půldenní výlet k jednomu z nejznámějších symbolů Ria, soše Krista na vrcholu Corcovado. Z jedné z nejstarších čtvrtí Ria, Cosme Velho vyjedete pozemní lanovkou částí pralesa, který obklopuje celé okolí Ria, a budete moci z bezprostřední blízkosti obdivovat krásu ibišků, kávovníků, bromélií, orchidejí a dalších typických stromů a rostlin zdejší flory. Na samotném vrcholu, od monumentální sochy Krista se pak otvírají nádherné pohledy na všechny strany Ria: město, zátoku Guanabara, Cukrovou homoli, pláže Botafogo, Copacabana, Ipanema a Leblon i na jedinečné panorama hor obklopujících Rio a ostrůvků rozesetých v oceánu. Transfer na letiště, odlet ze země.

12. DEN:
Praha Přílet do Prahy

Termíny

15.04.2018 - 26.04.2018 83 900 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY