PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

COOKOVY OSTROVY - S možným prodloužením o korálové ostrovy Tongareva, Manihiki a Pukapuka

Francouzská Polynésie
30.5.2018 - 10.6.2018 12 dní 89 890 Kč Kód zájezdu : 426 Typ pobytu : Poznávací
  • Letecky
Počet termínů : 1 COOKOVY OSTROVY - S možným prodloužením o korálové ostrovy Tongareva, Manihiki a Pukapuka Francouzská Polynésie, 30.5. - 10.6.2018, 12 dní 89 890 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Livingstone

Termíny

Termíny

30.05.2018 - 10.06.2018 89 890 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Cookovy ostrovy - Rarotonga, tropický ráj mezi rovníkem a obratníkem Kozoroha. Obřady pití omamné kavy, kanibalské tradice, všeobjímající láska alofa, zpěvy a tance těch nejmilejších lidí na světě… Nezapomenutelná cesta na vzdálené tropické ostrovy nesčetných přírodních krás.

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Mezinárodní letenka. Letištní taxy. Místní přelet Nový Zéland – Cookovy ostrovy – Nový Zéland. Pozemní doprava (pronajatá auta, taxi, minibusy). Okružní výlet Rarotonga. Ubytování v hotelech a bungalovech na Rarotonze bez stravy, s možností přípravy stravy, kávou a čajem. Český průvodce. Místní průvodci dle potřeb. Cestovní pojištění.
Cena nezahrnuje
  • Stravování. Spropitné. Vstupy. Fakultativní aktivity. Příplatek za jednolůžkový pokoj 13 500 Kč.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. - 3. den
Let na Nový Zéland a dále na Cookovy ostrovy (kde se díky překročení časové hranice vrátíme o den zpět).
4. - 10. den
Cookovy ostrovy. Hlavní ostrov Rarotonga. Okružní jízda kolem ostrova. Centrum souostroví Avarua a návštěva parlamentu. Nejlákavější pláž Muri, oblouk motu s bílým pískem, lagunou a vulkanickými ostrůvky. Mystická Black Rock spojená se záhrobím. „Ostrovní noci“ s tradičními polynéskými tanci, hudbou a pokrmy. Pro zájemce přechod ostrova přes jeho dominantu - špičatou Jehlu (413 m) nebo možnost hlubokomořského rybolovu mahi-mahi, wahoo, tuňáků či merlinů. Možnost celodenního leteckého výletu na atol Aitutaki s plavbou po jeho pohádkové laguně (návštěva Aitutaki je volitelná a platí se až na zájezdu v místní měně cca 500 NZD). Nenechte si ujít - bez nadsázky jde o jeden z nejkrásnějších ostrovů planety (ideální též pro svatební cestu!). Návrat na Nový Zéland (získaný den cestou zpět ztratíme).
11. - 12. den
Letecký návrat domů.
MOŽNOST INDIVIDUÁLNÍHO PRODLOUŽENÍ O KORÁLOVÉ OSTROVY TONGAREVA, MANIHIKI A PUKAPUKA (max. počet 8 osob).
Po návštěvě Cookových ostrovů možnost prodloužení o zcela jedinečný 5-denní letecký výlet (pro max. 8 pasažérů) po třech korálových atolech patřících do severní skupiny Cookových ostrovů. „Panenské“ perlové ostrovy Tongareva (zlaté perly) a Manihiki (vyhlášený těmi nejkrásnějšími černými perlami na světě) i legendární Pukapuka s úchvatnou lagunou a unikátní ostrovní komunitou. Atoly s pouhými několika sty obyvateli, naprosto neposkvrněné masovým turistickým ruchem, patřící mezi nejodlehlejší a nejobtížněji dostupné na celé planetě. Bližší informace o ceně (výlet je finančně náročný) a podmínkách vážným zájemcům podáme v CK.

Termíny

30.05.2018 - 10.06.2018 89 890 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY