PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

VELIKONOČNÍ OSTROV, TAHITI, MOOREA A TETIAROA

Chile
17.3.2018 - 2.4.2018 17 dní 146 690 Kč Kód zájezdu : 1151 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Snídaně
  • Letecky
Počet termínů : 3 VELIKONOČNÍ OSTROV, TAHITI, MOOREA A TETIAROA Chile, 17.3. - 2.4.2018, 17 dní 146 690 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Nomád

Termíny

Termíny

17.03.2018 - 02.04.2018 146 690 Kč Nezávazná rezervace
03.11.2018 - 19.11.2018 147 890 Kč Nezávazná rezervace
16.03.2019 - 01.04.2019 148 990 Kč Nezávazná rezervace

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Doprava. Vstup do národního parku Rapa Nui umožňující přístup na hlavní atrakce Velikonočního ostrova - Rano Raraku a Orongo. Okružní prohlídka Velikonočního ostrova a Tahiti. Dva dny pronájem kol (Velikonoční ostrov, Moorea). „Shark Tour“ na Moorei (člunem po laguně, krmení žraloků, koupání s rejnoky, šnorchlování, občerstvení). Permit do údolí Fautaua. Ubytování a snídaně. Český průvodce, místní průvodci a řidiči dle potřeby, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Kompletní letecká včetně letištních tax a poplatků. Loď na Mooreu. Transfery letiště-hotely. Tahiti a Moorea - nájemní a veřejná doprava (auta, busy, trucky, taxi, kola). Ubytování: Hotely, pokoje vždy 2-lůžkové s příslušenstvím, na Moorei i tradiční obydlí fare - chatky a bungalovy. Na Velikonočním ostrově s polynéským přivítáním - lei. 1-lůžkový pokoj na vlastní přání nebo při nemožnosti doobsadit 2-lůžkový pokoj jiným účastníkem za příplatek 28 200 Kč. Strava: Součástí ubytování jsou snídaně.
Nástupy Praha

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Praha - Papeete. Oblet poloviny zeměkoule z Evropy na Tahiti uprostřed Pacifiku. 2. - 3. DEN Tahiti, *Tetiaroa. Metropole ostrova i celé Francouzské Polynésie - Papeete: barevné polynéské trhy, přístav, radnice, večerní korzo po nábřeží, typické jídelničky les roulottes, ochutnávka polynéské speciality - poisson cru (syrové ryby v kokosovém mléce). *Alternativně celodenní výlet katamaránem na plochý atol Tetiaroa, soukromý ostrov hollywoodské star Marlona Branda, který bezvýhradně splňuje představu o pravém polynéském ráji (cca 3500 Kč/os., v ceně je návštěva ptačího ostrova, polynéský oběd a občerstvení, možnost koupání a šnorchlování na soukromých plážích). Případně možnost jiných organizovaných výletů s místními CK nebo návštěvy centra města, trhů a nákupů suvenýrů, koupání a slunění na plážích za městem. 4. - 9. DEN Velikonoční ostrov. Noční let z Papeete na ostrov Rapa Nui, ve světě známější jako Velikonoční. Ubytování v jediné osadě ostrova - Hanga Roa. Prohlídka ostrova, který kromě 887 moai nabízí turistům i spoustu přírodních krás - krátery, útesy, lávové jeskyně a neopakovatelnou atmosféru izolovaného starosvětského místa, kde po ulicích jezdí gaučové na koních. Kráter Rano Kau, Orongo - vesnice kultu ptačího muže. „Továrna na výrobu soch“ - lom v Rano Raraku. Ahu Tongariki, Akivi, Vinapu. Pupek světa aj. Koupání pod moai na bělostné pláži Anakena s palmovým hájem. Prohlídky pěšky a autem, možnost pronájmu kol, motorek či koní. Možnost návštěvy show s tanci původních obyvatel. Přelet zpět na Tahiti. 11. DEN Tahiti. Okružní jízda po pobřeží Tahiti Nui: tropická vegetace, vodopády, gejzíry mořského příboje v lávových útesech, botanická zahrada s galapážskými želvami, Gauguinovo muzeum, jeskyně Maraa ukrytá v kapradinách, restaurované pyramidové marae Arahurahu. 12. - 14. DEN Moorea. Lodí přes Měsíční moře na romantický „Ostrov srdce“ a dějiště filmu Bounty - Mooreu. Bílé písčité pláže, laguny, korálové útesy, koupání a šnorchlování. Krmení žraloků a mazlení s rejnoky (životní zážitek!). „Zahrady ráje“ s ananasovými a vanilkovými plantážemi, papája, avokáda, manga, banány... Návštěva destilérie netradičních likérů a pálenek z exotického ovoce spojená s ochutnávkou. Úchvatné horské scenérie s jedinečnými rozhledy, poklidné zátoky kapitána Cooka a Opunohu, údolí se starými polynéskými chrámy. Možnost návštěvy tradiční vesničky Tiki s nejvyhlášenějším představením polynéských tanců v Pacifiku. Původní zvyky, tradiční pokrmy připravené v zemní peci. 15. DEN Tahiti. Pěší výlet údolím Fautaua v tropické džungli pod dvoutisícovými vulkány a rozeklaným Diadémem k obřímu vodopádu: možnost koupání. Alternativně možnost výletů do okolí. Punaauia: přírodovědné a etnografické muzeum Tahiti a ostrovů, koupání na černých lávových plážích v okolí Papeete. 16. - 17. DEN Papeete - Praha. Návrat z Papeete domů.

Termíny

17.03.2018 - 02.04.2018 146 690 Kč Nezávazná rezervace
03.11.2018 - 19.11.2018 147 890 Kč Nezávazná rezervace
16.03.2019 - 01.04.2019 148 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY