PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Dolomity se slevovou kartou - Adamello, Brenta, Presanella

Itálie
23.7.2018 - 30.7.2018 8 dní 9 990 Kč Kód zájezdu : 455598 Typ pobytu : Aktivní
  • Hotel
  • Polopenze
  • Autobus
Počet termínů : 1 Dolomity se slevovou kartou - Adamello, Brenta, Presanella Itálie, 23.7. - 30.7.2018, 8 dní 9 990 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: MAYER & CROCUS

Termíny

Termíny

23.07.2018 - 30.07.2018 9 990 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

- vybrané lanovky v ceně

Tento zájezd Vás zavede do západní části Dolomit, do okolí překrásně položeného horského střediska Madonna di Campiglio. Kdo sní o heroické, velkolepé kulise horské přírody, najde zde v Brentě naplnění svých snů. Do našeho zájezdu jsme vybrali pohádkově krásná území modřínů a luk na okraji skalnatých velikánů, výlety na vhodná vyhlídková místa, barevná jezera a malebná údolí. Ubytováni jsme v pěkném hotelu*** s nově vybudovaným bazénem. Místní slevová karta Vám pomůže ušetřit peníze za lanovky.

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Dopravu autobusem
  • Průvodce
  • 5x ubytování v hotelu*** s bazénem
  • 5x polopenzi
  • Slevovou kartu (v roce 2017 slevová karta zahrnovala zdarma využití lanovek 4.,5. a 6. den.)
Nástupy Praha

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odjezd z Prahy ve večerních hodinách. 2. DEN Lehká túra v Dolomitech kolem magického jezera LAGO DI MOLVENO ve východní části pohoří Brenta, nebo pěší výlet do malebného údolí VAL DELLE SEGHE k horské chatě CROZ DELL ALTISSIMO. Přejezd na ubytování v údolí VAL DI SOLE . 3. DEN Vyhlášené středisko MADONNA DI CAMPIGLIO . Výlet pod mohutnými skalními věžemi skupiny BRENTA. Cesta údolím pod PASSO GROSTE krásnou jihotyrolskou přírodou kolem MONTE SPINALE (2 104 m) s fantastickými pohledy na CIMA BRENTA. 4. DEN Výlet do Národního parku STELVIO z městečka PEJO. Výjezd lanovkou do výšky až 2 800m, turistika pod masivem hory MONTE VIOZ (3 645 m). 5. DEN Výlet do oblasti PASSO TONALE . Výjezd lanovkou na PASSO PRESSENA (2 992 m), odtud pěšky podél jezera LAGO DI MONTICELLO, sestup kolem masivu MONTICELLO zpět na Passo Tonale nebo možnost sjet lanovkou. 6. DEN Lanovkami z největšího střediska v údolí VAL DI SOLE z MARILLEVY k vrcholu MT.VIGO (2 181 m). Krásná okružní cesta podél několika jezer a kolem masivu hory MT. ZELEDRIA (2 427 m) k chatě PRADALAGO a zpět kolem jezera L. DELLE MALGHETTE k lanovce nebo přímo dolů do Marillevy. 7. DEN Výlet do čarokrásné skupiny PRESANELLA , která se vypíná nad střediskem Madonna di Campiglio , výjezd lanovkou k horské chatě 5 LAGHI (2 069 m) a dále pěšky po „cestě 5 jezer“ – např. LAGO LAMBIN, LAGO SERODOLI, LAGO GELATO aj. Sjezd zpět lanovkou nebo sestup nádhernou horskou krajinou zpět do Madonny. 8. DEN Příjezd do Prahy v ranních hodinách.

Termíny

23.07.2018 - 30.07.2018 9 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy spolehlivých českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY