PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Dubrovník a Elafitské ostrovy

Chorvatsko
24.8.2018 - 2.9.2018 10 dní 13 690 Kč Kód zájezdu : 345629 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Polopenze
  • Autobus
Počet termínů : 1 Dubrovník a Elafitské ostrovy Chorvatsko, 24.8. - 2.9.2018, 10 dní 13 690 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: MAYER & CROCUS

Termíny

Termíny

24.08.2018 - 02.09.2018 13 690 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Zájezd nás zavede na nejjižnější výběžek jadranského pobřeží, neopakovatelná směs historických památek ale i roztroušených ostrůvků s bujnou vegetací. Navštívíme historický Dubrovník, středověký Ston, Elafitské ostrovy - Koločep, Lopud, Šipan a Lokrum s bujnou středomořskou vegetací, krásnou přírodou a koupáním na nepřeplněných plážích. Vypravíme se na výlet do nedaleké Černé Hory za poznáním Kotoru i romantické Budvy.

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Dopravu autobusem
  • Trajekt přes Boku Kotorskou
  • 7x ubytování v hotelu*** (Neum) - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím, klimatizací, sat TV a balkonem
  • 7x polopenzi snídaně i večeře formou bufetu
  • Průvodce
  • Pobytovou taxu
Cena nezahrnuje
  • Lodní výlet na Elafitské ostrovy - nutná rezervace předem v CK, platba na místě cca 55 Eur. Součástí výletu jsou nápoje na lodi, oběd v Šipanu u majitele lodi vč. nápojů, vstupné do rezidence
Nástupy Praha

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Ve večerních hodinách odjezd z republiky. 2. DEN MEDUGORJE - světoznámé poutní místo a vodopády Kravica na ponorné řece Trebižat - krásná přírodní scenérie, možnost koupání. Odpoledne příjezd na ubytování, pobyt u moře. 3. DEN Pobyt u moře. 4. DEN Fakult. lodní výlet na ELAFITSKÉ OSTROVY - oblíbená místa šlechtických rodin o čem svědčí četné vily a zahrady, architektonické památky, obranné věže z období tureckých nájezdů tzv. torety, krásná příroda, koupání. Malebný ostrov KOLOČEP, druhým z ostrovů bude ostrov ŠIPAN, který měla v oblibě i dubrovnická šlechta, přírodní scenérie ostrova, městečko Sudjuradj a prohlídka renesanční letní rezidence rodiny Stjepovič-Skočibuhové - reprezentační sály zámku, kaple, krásná zahrada. Součástí výletu je i typický dalmátský oběd. Ostrov LOPUD, oblíbené místo českého básníka a spisovatele V. Dyka. Malebné městečko LOPUD - podobná architektonická tvářnost jako Dubrovník. 5. DEN Pobyt u moře. 6. DEN Navštívíme kouzelné město DUBROVNÍK (UNESCO) - Pilská brána, promenáda Placa, Onofriova kašna, kostel sv. Spasitele, mramorem dlážděné ulice a barokní budovy, procházka po dubrovnických hradbách s úchvatnými pohledy na celé město, individuální volno. Fakultativně odjedeme i na nedaleký ostrov LOKRUM - zbytky benediktinského kláštera. Nyní je místo přírodní rezervací. Pro ostrov je typická bujná vegetace, lesní porost, stará botanická zahrada. Většina návštěvníků neodolá koupání v přírodním slaném jezírku nebo na několika přírodních plážích. 7. DEN Výlet na pobřeží Černé Hory. Trajektem přeplujeme BOKU KOTORSKOU, připomínající norské fjordy. Městečko KOTOR (UNESCO) s masívem Lovčenu v pozadí, staré město, hradby, monumentální katedrála zasvěcená sv. Tryfonovi. BUDVA - staré město na výběžku pevniny, romantické uličky a mohutné hradby s vyhlídkou na poloostrůvek SV. STEFAN. 8. DEN Pobyt u moře. Polodenní výlet do oblasti Malostonského zálivu. STON - historické centrum se středověkými stavbami, procházka po stonských hradbách ze 14. stol. Navštívíme místní saliny s možností nákupu soli. MALI STON - loviště ústřic. 9. DEN Pobyt u moře a v podvečer odjezd do ČR. 10. DEN Návrat v dopoledních hodinách.

Termíny

24.08.2018 - 02.09.2018 13 690 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy spolehlivých českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY