PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Florencie, kolébka renesance a galerie

Itálie
26.10.2017 - 29.10.2017 4 dny 4 790 Kč Kód zájezdu : A34a-17 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Snídaně
  • Autobus
Počet termínů : 1 Florencie, kolébka renesance a galerie Itálie, 26.10. - 29.10.2017, 4 dní 4 790 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Geops

Termíny

Termíny

26.10.2017 - 29.10.2017 4 790 Kč Nezávazná rezervace

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Dopravu autobusem, 1x hotel (2lůž. pokoje s příslušenstvím) se snídaní, průvodce, pojištění CK
Cena nezahrnuje
  • Komplexní pojištění, místní dopravu či vlak, místního průvodce po Florencii, příp. pobytové taxy, vstupné, ochutnávky a fakult. služby (doporučujeme na vstupy 50 €) a vše
  • Co není zahrnuté v odstavci Cena zahrnuje
Nástupy Praha
Doprava Využíváme autobusy s klimatizací, WC, DVD a barem na teplé a studené nápoje za koruny.Upozornění: odjezdy a svozy z uvedených míst se uskuteční, pokud se sejde dostatečný počet zájemců. Trasy odjezdů se mohou změnit v závislosti na aktuální dopravní situaci.Florencie i další toskánská města jsou uzavřena pro cizí turistické autobusy, 2. a 3. pobytový den musí dle AETRu autobusy mít bezpečnostní pauzu, na dopravu do centra Florencie lze využít vlak za 3 €.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odjezd v 17 hodin z Prahy, další možná odjezdová místa: dle dohody Plzeň nebo České Budějovice, svozy od 4 osob: Hradec Králové, Pardubice, za přípl. 400 Kč Brno, přejezd do Itálie 2. DEN FLORENCIE (UNESCO), toskánská metropole a město Michelangela a rodu Medicejských, dopolední prohlídka s místním průvodcem, Santa Maria Novella, Piazza della Signoria a Palazzo Vecchio, Michelangelův David, Bargello, Santa Croce, Piazza Duomo, dóm, Giottova kampanila, možnost návštěvy baptisteria a kopule katedrály, galerie Pitti nebo zahrad Boboli, ubytování v příjemném lázeňském městečku MONTECATINI TERME, možnost večeře za příplatek 3. DEN Celodenní FLORENCIE, kostel San Lorenzo, kaple Medicejských s Michelangelovými náhrobky (alegorie noci a dne, soumraku a jitřenky), Ponte Vecchio s krámky zlatníků, možnost návštěvy galerie Uffizi (je nutno rezervovat) nebo Accademie, kostel Santa Maria del Carmine a skvostná kaple Brancacciů zdobená výzbnamnými umělci, tržnice a atmosféra uliček, možnost večeře, noční přejezd 4. DEN Návrat dopoledne CK si vyhrazuje právo drobných záměn programu vzhledem k počasí a příp. aktuálním otvíracím dobám.

Termíny

26.10.2017 - 29.10.2017 4 790 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY