PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Florencie, Toskánsko a perly renesance, San Gimignano, Pisa, Lucca

Itálie
26.9.2018 - 30.9.2018 5 dní 7 490 Kč Kód zájezdu : A34-18 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Snídaně
  • Autobus
Počet termínů : 1 Florencie, Toskánsko a perly renesance, San Gimignano, Pisa, Lucca Itálie, 26.9. - 30.9.2018, 5 dní 7 490 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Geops

Termíny

Termíny

26.09.2018 - 30.09.2018 7 490 Kč Nezávazná rezervace

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Dopravu autobusem, 2x hotel (2lůž. pokoje s příslušenstvím) se snídaní, průvodce, pojištění CK
Cena nezahrnuje
  • Komplexní pojištění, místní dopravu či vlak, místního průvodce po Florencii, příp. pobytové taxy, vstupné, ochutnávky a fakult. služby (doporučujeme 50€). a vše
  • Co není zahrnuté v odstavci Cena zahrnuje
Nástupy Praha
Doprava Klimatizovaným autobusem s prodejem nápojů a DVDUpozornění: odjezdy a svozy z uvedených míst se uskuteční, pokud se sejde dostatečný počet zájemců. Trasy odjezdů se mohou změnit v závislosti na aktuální dopravní situaci.Florencie i další toskánská města jsou uzavřena pro cizí turistické autobusy, 2. a 4. pobytový den musí dle AETRu autobusy mít bezpečnostní pauzu, na dopravu do centra Florencie lze využít vlak za 3 €. Jízdenky vám zajistí průvodce.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odjezd v 17 hodin z Prahy, další možná odjezdová místa: dle dohody Plzeň, svozy od 4 osob: Hradec Králové, Pardubice, za přípl. 400 Kč Brno, přejezd do Itálie 2. DEN FLORENCIE (UNESCO), toskánská metropole a město Michelangela a rodu Medicejských, dopolední prohlídka s místním průvodcem, Santa Maria Novella, Piazza della Signoria a Palazzo Vecchio, Michelangelův David, Bargello, Santa Croce, Piazza Duomo, dóm, Giottova kampanila, možnost návštěvy baptisteria a kopule katedrály, galerie Pitti nebo zahrad Boboli, kostel Santa Maria del Carmine a kaple Brancacciů, ubytování v příjemném lázeňském městečku MONTECATINI TERME, možnost večeře za příplatek 3. DEN Klenoty Toskánska: středověké SAN GIMIGNANO (UNESCO) s věžemi z 12.-13. století, náměstí Piazza della Cisterna se starobylými paláci s věžemi, chrám Collegiata s freskami ze Starého i Nového zákona a s nádhernými Ghirlandaiovými freskami v Cappella di Santa Fina, Palazzo Popolo s Museo Civico a věží Torre Grossa, pevnost Rocca, kostel San Agostino (fresky Benozzo Gozzoli) výhledy do okolí, fakult. ochutnávka vína Vernaccia a místní gastronomie: toskánské salámy, lanýžová pomazánka, olivový olej, balsamico, možnost nákupu vína Vernaccia di San Gimignano DOCG, PISA (UNESCO), překrásná románská architektura v pisánském slohu - Camposanto, dóm, baptistérium, světoznámá šikmá věž, středověká LUCCA, rodiště Pucciniho, centrum města na místě římského fóra, pozoruhodné náměstí Piazza Anfiteatro s domy postavenými na základech římského amfiteátru, dochované hradby, krásný románský dóm San Martino z 11. stol a několik dalších krásných románských kostelů, Torre Guinigi, atmosféra podvečerního města, pozdní návrat do Montecatini Terme 4. DEN Celodenní pobyt ve FLORENCII, pokračování společné prohlídky (kostel San Lorenzo a kaple Medicejských s Michelangelovými náhrobky, Casa Dante, Palazzo Strozzi, Ponte Vecchio, čas na další galerie a muzea, odpoledne možnost návštěvy galerie Uffizi, (doporučujeme rezervaci) nebo Accademie, tržnice a atmosféra uliček, možnost večeře, noční přejezd 5. DEN Návrat ráno CK si vyhrazuje právo drobných záměn programu vzhledem k počasí a dopravním podmínkám.

Termíny

26.09.2018 - 30.09.2018 7 490 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY