PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Francie - Lourdy, Pyreneje, Atlantik

Francie
25.9.2018 - 30.9.2018 6 dní 9 190 Kč Kód zájezdu : 258969 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Bez jídla
  • Autobus
Počet termínů : 1 Francie - Lourdy, Pyreneje, Atlantik Francie, 25.9. - 30.9.2018, 6 dní 9 190 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: LEVANTE

Termíny

Termíny

25.09.2018 - 30.09.2018 9 190 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Zájezd se seniorskou slevou !!!

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • 3x ubytování v hotelu 2-3 lůžkové pokoje- doprava autokarem- služby průvodce- pojištění léčebných výloh a storna zájezdu
Cena nezahrnuje
  • 3x snídaně (příplatek: 450 Kč)- jednolůžkový pokoj (příplatek: 1500 Kč)
Nástupy Praha
Ubytování V hotelech.
Strava Vlastní.
Doprava Autokarem, v případě menšího počtu účastníků bude doprava uskutečněna klimatizovaným mikrobusem. Minimální počet osob nutný pro realizaci zájezdu = 7.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odjezd v 10:00 hod. z Prahy, parkoviště vlevo před hlavním vchodem do budovy nádraží ČD na Smíchově. 2. DEN Příjezd do Lourd. LOURDY - věhlasné poutní místo římskokatolických věřících s léčivou vodou - prohlídka, večer ubytování, nocleh. 3. DEN BIARRITZ - kouzelné letovisko na pobřeží s písečnými plážemi i skalnatými útesy, vstupní brána do kraje Basků. SAN SEBASTIÁN - město filmových festivalů a nejkrásnějších pláží ve Španělsku, nocleh 4. DEN Návštěva horského střediska GAVARNIE a výlet k nejznámějšímu ledovcovému karu Cirque de Gavarnie, z jehož strmé karové stěny pokryté v nejvyšší části ledovci spadá přes 20 vodopádů, z nichž nejvyšší překonává výšku 422 metrů. PAU - městečko s romantickým zámkem a promenádou s výhledy na panorama Pyrenejí, rodiště francouzského krále Jindřicha IV. a maršála Bernadotta, zakladatele nynější švédské královské dynastie. Nocleh. 5. DEN Odjezd z Pyrenejí. Zastávka ve středověkém městečku CARCASSONNE s katedrálou a hradem ze 12. stol., z jehož hradeb uvidíte daleko do kraje. Přejezd na pobřeží u Narbonne, osmihodinová zastávka, koupání, relaxace. Noční přejezd do ČR. 6. DEN Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Termíny

25.09.2018 - 30.09.2018 9 190 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY