PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Francie - Normandie, Bretaň

Francie
24.4.2018 - 29.4.2018 6 dní 8 390 Kč Kód zájezdu : 50781 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Bez jídla
  • Autobus
Počet termínů : 1 Francie - Normandie, Bretaň Francie, 24.4. - 29.4.2018, 6 dní 8 390 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: LEVANTE

Termíny

Termíny

24.04.2018 - 29.04.2018 8 390 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Bretaň je region ve všech slova smyslech výjimečný. Je to svět sám pro sebe na konci země.

Nejzápadnější výběžek Francie je omýván Atlantickým oceánem i vodou z kanálu La Manche. Velmi si zakládá na své keltské minulosti a návštěvníci jsou v Bretani fascinováni zvláštní rozmanitostí. Stařičká krajina s tichými plážemi proti rozeklaným mysům s majáky, melancholická nálada proti živým rybářským vesničkám, opevněná města a prehistorické megality - no řekněte, kde jinde byste to ve Evropě hledali?

Bretaň - jedna z turisticky nejpřitažlivějších oblastí Francie, kterou proslavili již její obyvatelé v době prehistorické a zanechali nám po sobě proslulé menhiry a dolmeny. Normandie skýtá neobyčejné bohatství architektonických památek z různých dob.

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Doprava autokarem nebo mikrobusem (v případě menšího počtu osob)
  • 3x ubytování v hotelu
  • Služby průvodce
  • Pojištění léčebných výloh
Nástupy Praha
Doprava V případě menšího počtu zájemců bude doprava uskutečněna klimatizovaným mikrobusem. Minimální počet osob nutný pro realizaci zájezdu = 7.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odjezd v podvečerních hodinách. 2. DEN ROUEN - přístav, který patří Francii zásluhou Johanky z Arku. Staré město má zachované středověké uličky, gotické a renesanční domy a paláce, jednu z nejslavnějších katedrál Notre Dame. 3. DEN Pláž OMAHA BEACH, kde došlo k nejtvrdším bojům Spojenců v r. 1944. LE MONT-SAINT-MICHEL - opevněný románsko-gotický klášter na žulovém ostrůvku uprostřed mořských písčin v zátoce proslulé rozdílem hladiny mezi přílivem a odlivem. SAINT MALO - malebné město, přístav proslavený boji korzárů proti Angličanům. 4. DEN Nádherné bretaňské pobřeží – LOCMARIAQUER – Velký rozlomený menhir, dolmen a tumulus, QUIBERON – krátká procházka po rozervaném bretaňském pobřeží, CARNAC - městečko, v jehož okolí se nacházejí unikátní řady tvořené tisíci kamenů, VANNES – město s hrázděnými domy a hradbami. 5. DEN Přejezd Francie, cestou kratší zastávka v CHARTRES - jedinečná největší katedrála ve Francii. 6. DEN Návrat v poledních hodinách.

Termíny

24.04.2018 - 29.04.2018 8 390 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY