PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

DO SRDCE JAPONSKA NA FESTIVALY, SUMO A NA FUDŽI - POLOOSTROV KII, KJÓTO A AIČI (S NÁVŠTĚVOU SUMO)

Japonsko
9.7.2018 - 16.7.2018 8 dní 54 590 Kč Kód zájezdu : 991 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Snídaně
  • Letecky
Počet termínů : 1 DO SRDCE JAPONSKA NA FESTIVALY, SUMO A NA FUDŽI - POLOOSTROV KII, KJÓTO A AIČI (S NÁVŠTĚVOU SUMO) Japonsko, 9.7. - 16.7.2018, 8 dní 54 590 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Nomád

Termíny

Termíny

09.07.2018 - 16.07.2018 54 590 Kč Nezávazná rezervace

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Doprava. Vstupenka na Grand Sumo Tournament v Nagoji (na balkón či jiná tzv. western seats). Ubytování a snídaně. Český průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Letecká včetně tax a poplatků, po trase vlaky (včetně vysokorychlostních expresů šinkansen), autobusy a MHD. Ubytování: tzv. business hotely (cca 2-3*) - 2-lůžkové pokoje s příslušenstvím a klimatizací - evropský styl, ryokan - japonský styl se spaním na zemi (1x, popř. hotel). 1-lůžkový pokoj za příplatek 4900 Kč, v ryokanech nelze zaručit. Strava: Součástí ubytování jsou snídaně (na japonský způsob).
Nástupy Praha

Program zájezdu

Program zájezdu

1. - 2. DEN Praha - Ósaka, Kjóto. Let do středního Japonska na letiště Kansai na umělém ostrově. Prohlídka Kjóta, historicky nejdelší, téměř tisícileté metropole Japonska: chrám Kijomizu v horách nad Kjótem, navržený mezi sedm novodobých divů světa, východní Kjóto se starosvětskou čtvrtí divadel a geiš - Gion a kulinářskou uličkou Pontočó. Možnost návštěvy večerního programu s ukázkami tradiční japonské kultury (divadlo i hudba - bunraku, nó, čajový obřad, ikebana…). 3. DEN Nagoja. Šinkansenem do provincie Aiči. Nagoja: hrad, unikátní muzeum vlaků s vystavenými exponáty japonských lokomotiv a souprav od počátku až po budoucnost včetně šinkansenů a maglevu, trenažéry jízdy maglevem v 500 km/h apod. Návštěva jednoho z šesti nejvýznamnějších turnajů sumo v Japonsku. 4. DEN Nagoja - Ise - Macuzaka. Jízda podél zálivu Ise na východ poloostrova Kii do Macuzaky, města s údajně nejlepším hovězím masem v Japonsku, a tedy i na celém světě. Svatyně v Ise - „Mekka” či „Vatikán” šintoismu, nejposvátnější místo Japonska. Perlový ostrov Mikimoto se slavnými „mořskými ženami” Ama v akci. 5. - 6. DEN Macuzaka - Kacuura - Ósaka. Přejezd na jih poloostrova Kii, největšího na Honšú, se čtyřmi památkami UNESCO. Lázně Kacuura: koupání v otevřených termálech rotemburo na pobřeží, vyhlášený rybí trh s ranními aukcemi tuňáků. Taidži: muzeum velryb (s prodejem velrybího masa) nebo případně možnost vyjížďky lodí za velrybami (bez harpun!). Kratší procházky po Kumano Kódó, tisícileté poutnické stezce pod mohutnými cedry (UNESCO) a dále k impozantnímu vodopádu Nači, který je nejvyšší v Japonsku (133 m). Ohňový festival Nači-no-Hi, jeden ze tří nejobdivovanějších festivalů v celém Japonsku. Návrat do Ósaky po západním pobřeží poloostrova Kii. 7. DEN Iga Ueno, Nara. Rodiště mistra haiku - básníka Bašó a místo vzniku školy obávaných nindžů - Iga Ueno: muzeum Nindža jašiki s ukázkami jejich bojového umění. Nejstarší metropole Japonska Nara: chrám Tódaidži (UNESCO) - největší dřevěná stavba světa se sochou Velkého Buddhy, chrámy a svatyně, park s 1200 krotkými jelínky šika. Magická svatyně tisíců torií Fušimi Inari. 8. DEN Ósaka - Praha. Návrat domů.

Termíny

09.07.2018 - 16.07.2018 54 590 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY