PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Harley Tour- Nevada, Utah, Arizona a Route 66

USA
7.10.2018 - 15.10.2018 9 dní 88 990 Kč Kód zájezdu : 499417 Typ pobytu : Poznávací
 • Hotel
 • Bez jídla
 • Letecky
Počet termínů : 1 Harley Tour- Nevada, Utah, Arizona a Route 66 USA, 7.10. - 15.10.2018, 9 dní 88 990 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: AMERICA TOURS

Termíny

Termíny

07.10.2018 - 15.10.2018 88 990 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Route 66 Vás očekává !! Projeďte se na motocyklu Harley Davidson po slavné silnici, nechte ožít Vaše sny při průjezdu skalnatou pouští a kaňony amerického západu. Las Vegas - Hoover Dam - Oatman - Laughlin - Kingman - Route 66 - Seligman - Flagstaff - NP Grand Canyon - Painted Desert - Page - Vermillion Clif - Jacob Lake - Kanab - NP Zion - St. George - SP Valley of Fire Minimální počet 6 osob Během zájezdu urazíte cca 1.015 mil ( cca 1.620 km) Zájezd může být směřován opačně K návštěvě USA je nutný biometrický pas a autorizace ESTA nebo platný pas s vízem.

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
 • Leteckou dopravu z Prahy do cílové destinace a zpět (v turistické třídě)
 • Letištní poplatky
 • 7× ubytování ve 3* hotelech a motelech
 • Pronájem motocyklu dle vlastního výběru
 • Dopravu zavazadel minivanem
 • Program, vstupné a atrakce zahrnuté v itineráři
 • Služby průvodce America Tours
 • Komplexní pojištění vč. pojištění storna
 • Zákonné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
 • Vstupní formality cílové země a tranzitních zemí
 • Stravu
 • Vstupy a fakult. akce nezahrnuté v programu
 • Palivo, parkovné a mýtné za motocykl
 • Event. palivové příplatky a poplatky k fakultativním akcím
 • Spropitné místním řidičům, průvodcům a personálu
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj 14.200 Kč
Nástupy Praha

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN LAS VEGAS 15 mil / 25 km Odlet z Prahy do Las Vegas. Po příletu a uvítání na letišti průvodcem America Tours transfer do hotelu, ubytování a orientační meeting. 2. DEN LAS VEGAS, Mt. CHARLESTON 90 mil / 140 km Dopoledne vyzvednutí motocyklů /typ dle Vašeho výběru v objednávce zájezdu/, odpoledne instruktáž a trénink ovládání motocyklů, krátký výlet na Mt. Charleston. 3. DEN HOOVER DAM, OATMAN, LAUGHLIN , 160 mil / 250 km Počáteční etapa Vaší cesty zaměřená na dokonalé zvládnutí motocyklu. Nejprve navštívíte nejvyšší skořepinovou přehradu ne světě Hoover Dam, poté městečko Kingman ležící na historické Route 66. Odpoledne se přesunete pouštními horami do bývalého hornického městečka Oatman. Po prohlídce tohoto nesmírně atraktivního místa Vás čeká ubytování v Laughlinu – místě konání slavného srazu motorkářů River Run. 4. DEN ROUTE 66, FLAGSTAFF 200 mil / 320 km Odjezd na východ do města Flagstaff. Část cesty absolvujete po slavné Route 66. Doporučujeme Vám zastávku v historickém Seligmanu a v zajímavých jeskyních Grand Canyon Caverns. Po příjezdu v odpoledních hodinách ubytování, večer doporučujeme návštěvu slavného \"roadhouse\" Museum na Route 66 procházející městem /živá country a tanec o víkendech, pěkné posezení ve zbytku týdne/. 5. DEN GRAND CANYON, PAGE 215 mil / 340 km Návštěva národního parku Grand Canyon /doporučujeme let nad Grand Canyonem letadlem či helikoptérou/. Průjezd podél jižní terasy kaňonu s mnoha vyhlídkami, zastávka na tradičním Trading Post v Cameronu, průjezd \"Malované Pouště\", nocleh v Page. 6. DEN KANAB, NP ZION 155 mil / 250 km Časně odjezd údolím Colorada přes Vermillion Cliffs a Jacob Lake do westernového městečka Kanab, poté pokračování prohlídkou národního parku Zion, nocleh v St. George – třetím největším městě Utahu. 7. DEN VALLEY OF FIRE, LAS VEGAS 180 mil / 290 km Ráno odjezd do státního parku Valley of Fire – jedinečného skvostu pouštní přírody. Park je známý neuvěřitelnou hrou barev \"zpřeházených\" skalních vrstev a indiánskými petroglyfy. Pokračování cesty podél Lake Mead až do Hendersonu, kde se napojíte na silnici do Las Vegas. Ubytování v odpoledních hodinách, navrácení motocyklů. 8. DEN Odlet domů Dle času Vašeho odletu transfer na letiště a odlet do Prahy. 9. DEN Přílet do Prahy Váš zájezd ukončí.

Termíny

07.10.2018 - 15.10.2018 88 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy spolehlivých českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY