PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Havajské ostrovy- Oahu a Maui

USA
23.11.2018 - 4.12.2018 12 dní 79 990 Kč Kód zájezdu : 499394 Typ pobytu : Poznávací
 • Hotel
 • Bez jídla
 • Letecky
Počet termínů : 1 Havajské ostrovy- Oahu a Maui USA, 23.11. - 4.12.2018, 12 dní 79 990 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: AMERICA TOURS

Termíny

Termíny

23.11.2018 - 04.12.2018 79 990 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Podívat se na Havajské ostrovy je snem snad každého člověka. Tento sen Vám pomůže splnit náš zájezd zaměřený na poznání i relaxaci na ostrovech Oahu a Maui. Poznáte nejzajímavější turistická místa ostrovů, projdete se po bulvárech Honolulu, okusíte kouzlo Waikiki, budete se slunit na nejkrásnějších plážích, zažijete svítání na vrcholu exotického vulkánu Haleakalá, vykoupete se na vulkanické pláži obklopené šťavnatým pralesem, a nasajete do sebe atmosféru Havaje… Za solidní cenu Vám umožníme splnění jednoho z Vašich snů !! Honolulu – Waikiki - Pearl Harbor – ananasové plantáže – Sunset Beach – Blowing Hole – SP Hanauma Bay – Diamond Head – Pali Lookout – Kahului – Iao Valley – Napili – Lahaina – Kihei – NP Haleakala – Wainapanapa SP - Hana Minimální počet 6 osob Pořadí navštívených ostrovů a programových dnů se může lišit. K návštěvě USA je nutný biometrický pas a autorizace ESTA nebo platný pas s vízem.

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
 • Leteckou dopravu z Prahy do cílové destinace a zpět(v turistické třídě)
 • Letištní poplatky
 • 9× ubytování ve 3* hotelu
 • Dopravu klimatizovaným minivanem
 • Program dle itineráře
 • Služby průvodce America Tours ve dnech 1 až 7
 • Transfer na letiště v odletový den
 • Komplexní pojištění vč. pojištění storna
 • Zákonné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
 • Vstupní formality cílové země a tranzitních zemí
 • Stravu
 • Vstupy a fakult. akce nezahrnuté v programu
 • Spropitné místním řidičům, průvodcům a personálu
 • Event. palivové příplatky a poplatky k fakultativním akcím
 • Odbavení zavazadla pro místní přelet (cca 25 USD)
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj 19.500 Kč
Nástupy Praha

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN HONOLULU 15 mil / 25 Odlet z Prahy do Honolulu. Po uvítání na letišti delegátem America Tours transfer do hotelu v těsné blízkosti světoznámé pláže Waikiki, ubytování a orientační meeting. 2. DEN PEARL HARBOR, WAIKIKI 40 mil / 65 km Dopoledne návštěva památníku křižníku USS Arizona v Pearl Harbor a prohlídka centra Honolulu s výkladem o historii Havajských ostrovů, odpoledne indiv. volno. 3. DEN OKRUH OSTROVEM OAHU 130 mil / 210 km Celodenní okružní prohlídka ostrova Oahu, během které poznáte nejenom největší atrakce ostrova, ale i malebné vesničky a tichá zákoutí – dnes Vás čeká vše od šťavnatého pralesa po koupání na jedinečných plážích!! 4. DEN WAIKIKI volný den!! Celodenní volno k rekreaci na pláži nebo u hotelového bazénu. Také se můžete vydat do ulic Waikiki a objevit jejich kouzlo a přátelskou atmosféru… Fakultativně Vám nabízíme celodenní letecký výlet na ostrov Kauai /v angličtině s místním průvodcem/. 5. DEN KAHULUI, WAILUKU, IAO VALLEY 40 mil / 65 km Transfer na letiště a odlet do Kahului na ostrově Maui. Po příletu společně navštívíte správní středisko Maui Wailuku a státní park Lao Valley, důležité místo v historii ostrova. V odpoledních hodinách ubytování a volno k relaxaci na pláži nebo u hotelového bazénu. 6. DEN OKRUH OSTROVEM MAUI 150 mil / 240 km Celodenní prohlídku ostrova začnete velmi časně ráno výjezdem na vrchol sopky Haleakalá, kde shlédnete z výšky bezmála tří a půl kilometru dech beroucí východ slunce. Po prohlídce vrcholových scenérií národního parku bude Vaše cesta pokračovat do městečka Hana cestou se stovkami serpentin v hustém tropickém pralese. Odměnou Vám bude koupel v moři na pohádkové vulkanické pláži. Cestou zpět ještě navštívíte plážové středisko Kihei. Návrat do hotelu v podvečerních hodinách. 7. DEN MAUI volný den!! Fakultativně Vám nabízíme celodenní výlet na sousední ostrov Hawaii /Velký ostrov/ s místním průvodcem. 8. DEN MAUI volný den!! Celodenní volno k relaxaci na pláži. Fakultativně Vám nabízíme let helikoptérou nad ostrovem. 9. DEN MAUI volný den!! Celodenní volno k relaxaci na pláži. Fakultativně Vám nabízíme let helikoptérou nad ostrovem. 10. DEN Odlet domů 15 mil / 25 km Dopoledne volno k rekreaci. V odpoledních hodinách transfer na letiště a odlet do Prahy. 11. DEN Let domů Po přestupu na americkém kontinentu pokračování Vašeho letu do Prahy. 12. DEN Přílet do Prahy Váš zájezd do ostrovního ráje ukončí.

Termíny

23.11.2018 - 04.12.2018 79 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy spolehlivých českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY