PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

IKONY AUSTRÁLIE komfortněji

Austrálie
11.11.2017 - 26.11.2017 16 dní 99 900 Kč Kód zájezdu : 406 Typ pobytu : Poznávací
  • Letecky
Počet termínů : 2 IKONY AUSTRÁLIE komfortněji Austrálie, 11.11. - 26.11.2017, 16 dní 99 900 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Livingstone

Termíny

Termíny

11.11.2017 - 26.11.2017 99 900 Kč Nezávazná rezervace
08.02.2018 - 23.02.2018 99 900 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Cesta plná poznání a neopakovatelných zážitků v překrásné přírodě AUSTRÁLIE. Výběr těch největších atrakcí. Poznáme zblízka unikátní faunu a místní kulturu. V našlapaném programu stihneme návštěvu kosmopolitního Sydney, západ slunce nad magickým Uluru, pobyt na tradiční australské pouštní farmě a nejhezčí túru Austrálie ke Kings Canyon. Výlet do nejstaršího pralesa na Zemi Daintree NP, průzkum Velkého bariérového útesu. Panenská příroda a scenérie, při kterých se tají dech. Maximální velikost skupiny 10 osob.

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Mezinárodní letenka. Letištní taxy. Místní přelety Melbourne – Cairns, Cairns – Alice Springs a Uluru – Sydney. Doprava pronajatým mikrobusem. Ubytování 12x v komfortních hotelech a apartmánech, kategorie 3-4*, 1x v komfortních dvoulůžkových (postelemi vybavených) safari stanech v oblasti Kings Canyonu. Plavba lodí okolo Opera House v Sydney. Vstupy do národních parků. Český průvodce. Cestovní pojištění.
Cena nezahrnuje
  • Stravování. Vstupy do památek, muzeí a na atrakce. Lanovky, lodní doprava. Fakultativní výlety, muzea, atrakce a aktivity. Příplatek za jednolůžkový pokoj 15 700 Kč.
    Na některé fakultativní aktivity nabízíme ZVÝHODNĚNÝ BALÍČEK "AKTIVITY". Při závazné objednávce současně s objednáním zájezdem nabízíme slevu ve výši 15%. Bližší informace v CK.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. - 2. den
Letecky do AUSTRÁLIE, Melbourne.
3. den
Pohádková Great Ocean Road. Záliv mučedníků, zřícený London Bridge, spleť pískovcových fjordů Loch Ard Gorge. Skalní homole 12 apoštolů, bělostné pláže a Gibsonovy schody. Při troše štěstí večer uvidíme tučňáky.
4. den
Ráj koal a klokanů v obřím kráteru Tower Hill. NP Grampians – skalní moře, procházka Grand Canyonem, skalní převisy Balconies.
5. den
Fakultativně zlatokopecký skanzen Sovereign Hill, možnost rýžování, dolování a tavba zlata, dostavníky, osada čínských zlatokopů, kopie největších nugetů. Odpoledne prohlídka Melbourne. Královské botanické zahrady, tenisové kurty Australian Open (zvenku) v bývalém olympijském komplexu. Parlament, katedrála, rodný domek Jamese Cooka, čínská čtvrť, Victoria Market. Okruh historickou tramvají, zájemci navštíví vyhlídkovou věž Eureka, ultramoderní Federation Square.
6. den
Přelet do Cairns. Domorodý skanzen Tjapukai, hod bumerangem, domorodá medicína, didgeridoo, rozdělání ohně bez použití sirek, taneční kreace z „období snů\". Zájemci vyzkouší lanovku korunami deštného pralesa, vodopády Barron Falls, domorodé trhy v Kurandě. Po domluvě se skupinou může průvodce návštěvu Tjapukai zaměnit za totožnou aktivitu „Rainforestation“. Odpoledne náhorní planina Atherton. Cathedral Tree, fíkovník velikosti kostela. Koupel v kráterovém jezeře Eacham (dle počasí a stavu vody). Zemědělské farmy a tropická vegetace. Plantáže cukrové třtiny.
7. den
Nejstarší prales světa Daintree NP. Tropickým pobřežím na sever. Vyhlídka Rex Lookout. Pralesní stezky, panenské pláže. Fakultativní návštěva krokodýlího centra v Daintree NP. Cape Tribulation, kde se deštný prales dotýká moře. Dle časových možností pro zájemce koupání v křišťálových tůních Mossman Gorge. Ochutnáte i exotickou večeři z místních specialit (australské trio - klokan, emu, krokodýl) v centru Cairns? Promenádní Esplanáda. Casino a noční trhy.
8. den
VELKÝ KORÁLOVÝ ÚTES. Fakultativně celodenní výlet lodí na Great Barrier Reef s vynikajícím šnorchlováním na útese Upolu Reef (i potápěním pro začátečníky) a pozorováním největšího korálového útesu světa, případně lodí na Fitzroy Island - koupání s možností bezpečného šnorchlování v okolí.
9. den
RUDÝ STŘED. Letecky z Cairns do Alice Springs. Zájemci navštíví historickou telegrafní stanici v Alice Springs. Působivá vyhlídka z Anzac Hill. Koryto Finke, největší řeky centrální Austrálie.
10. den
Oázy McDonnellova pohoří. Prolézačky uzoučkého kaňonu Standley Chasm, často se skalními klokany. Neobyčejné skalní tvary i barvy Rainbow Valley (dle aktuálního počasí a stavu cesty). Velbloudí farma.
11. den
Pouštní výšlap k okraji majestátního Kings Canyonu. Kings Canyon a možnost koupání v Rajské zahradě (dle aktuálních podmínek a stavu vody). Stolová Connorsova hora. Zastávka na největší australské farmě Curtin Springs. Ayers Rock, nejpůsobivější skalní monolit jižní polokoule. Rudé duny, vodní zdroj Mutitjulu, skalní kresby a pestrobarevný západ slunce nad posvátným Uluru.
12. den
Rudý východ slunce nad Uluru. Olgas, pouť Údolím větrů a labyrintem posvátných skalních homolí. Odpoledne přelet do Sydney. Prohlídka večerní metropole.
13. den
SYDNEY. „Lechtivé\" uličky Kings Crossu. Stihneme i rybí trh? Čínské zahrady, zájemci navštíví věhlasné australské akvárium. Plavba lodí z Darling Harbour ke slavné Opeře. Nejstarší čtvrt The Rocks, pro zájemce výstup na pilíř Harbour Bridge. Hydepark s katedrálou. Zláká vás vyhlídka z Televizní věže? Slavná Bondi Beach a útesy Watsons Bay.
14. den
Blue Mountains. Echo Point, vyhlídka na pilíře Three Sisters. Pro zájemce Scenic World s vodopády, uhelnými doly a nejstrmější kolejovou lanovkou světa. Túra na dno Grand Canyonu.
15. den
Dopoledne program v Sydney. Odpoledne odjezd na letiště, večerní odlet domů.
16. den
Letecký návrat do vlasti.

Termíny

11.11.2017 - 26.11.2017 99 900 Kč Nezávazná rezervace
08.02.2018 - 23.02.2018 99 900 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY