PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

INDICKÁ GOA KRÁSKA ORIENTU

Indie
8.12.2017 - 17.12.2017 10 dní 39 880 Kč Kód zájezdu : 4541 Typ pobytu : Poznávací
  • Snídaně
  • Letecky
Počet termínů : 1 INDICKÁ GOA KRÁSKA ORIENTU Indie, 8.12. - 17.12.2017, 10 dní 39 880 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Redok

Termíny

Termíny

08.12.2017 - 17.12.2017 39 880 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Goa, to je maličký kus země v obří Indii s úchvatnými západy slunce a stejně magickými úplňky nad Arabským mořem. V tomto malém turisticky neprozkoumaném státečku si daleko od civilizace odpočineme na utajených maličkých plážích s bílým pískem a necháme se unášet vůněmi a neobyčejnou chutí koření místní regionální kuchyně. Čeká nás celodenní výlet v podobě relaxu, koupání, opalování nebo šnorchlování na tropickém ostrově Grand Island.

Goa – Vagator – Čapora – Arambol – Paradise beach – Vasco da Gama – Grand Island – Dúdhsagar – Ponda – Stará Goa – Bondila – Lutolim – Ancestral Goa

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Leteckou přepravu Praha Goa - Praha vč. let. tax a poplatkůtransfery klim. minibusemlodní výlet na ostrov Grand Island vč. barbecue a nápojůvstupné do přírodních rezervací7x ubytování v hotelu****7x snídaně1x goánská večeřeprůvodce
Cena nezahrnuje
  • Vstupné, ostatní strava, bakšišné, fakult. výlety a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“
Nástupy Praha

Program zájezdu

Program zájezdu

1. den zájezdu:
Odlet z ČR do Indie.

2. den zájezdu:
Přílet do GOY, transfer na ubytování – hotel na břehu Arabského moře nedaleko pohádkové pláže s bělostným pískem a malebnými chýšemi z palmového listí, kde můžete v rámci odpoledního nebo podvečerního poznávání okolí ochutnat šťávu z čerstvého kokosu nebo tradiční kořalku „feni“ destilovanou z plodů kešu a kokosové šťávy (závisí na aktuálním let. řádu).

3. den zájezdu:
Výlet na severní Goy, cesta podél pásu skvostných pláží přerušovaných občasnými říčkami či skalisky. Vesnička VAGATOR s původními domky zemědělců, pláž BIG VAGATOR BEACH – koupání, sousední pláž OZRAN s kavárničkami, výtečné čerstvé mořské ryby z grilu. Navštívíme vesnici ČAPORA, kde je hlavním zdrojem financí prodej ryb. Nenáročnou cestou na kopec s ruinou pevnosti s hradbami z červeného kamene na úžasnou vyhlídku. Přejezd k přístavu SIOLIM, odkud místním převozem přeplujeme na druhou stranu do vesnice ARAMBOL s rajskou pláží PARADISE obehnanou strmými útesy. Možnost koupání v jezírku se sladkou vodou, bahno na břehu obsahuje velké množství síry s léčivými účinky. Večer zpět na ubytování.

4. den zájezdu:
Volný den, koupání a relaxace na pláži.

5. den zájezdu:
Odjezd do města VASCO DA GAMA, celodenní lodní výlet na tropický ostrov GRAND ISLAND (možnost zahlédnout i delfíny), koupání, šnorchlování, odpočinek na pláži, poté tradiční indická barbecue, večer návrat do hotelu.

6. den zájezdu:
Putování za kulturou do vnitrozemí Goy. Odjezd k nejvyšším vodopádům v Indii – DÚDHSAGAR, které leží v horách v tropických lesích Západního Ghátu a zároveň v přírodní rezervaci BHAGVÁN MAHÁVÍR, která je útočištěm levhartů, jelenů gaurů a slonů. Cestou zpět navštívíme okolí města PONDA, s hinduickými chrámy ze 17. a 18. stol. Nejzajímavější z nich ŠRÍ MANGUEŠ s rozsáhlou posvátnou vodní nádrží zasvěcený Šivovi a ŠŘÍ MAHALSA zasvěcený Višnuovi. Večerní prohlídka města STARÁ GOA (VLHA GOA), které bývalo hlavním městem portugalské Indie, bazilika Bom Jesus, kostel a klášter sv. Františka z Assisi. Návrat na hotel pozdě v noci.

7. den zájezdu:
Volný den, individuálně možnost výletu motorkovým taxíkem do exotického letoviska ANDŽUNA s možností nákupu tradičních suvenýrů v podobě stříbrných šperků, výrobků z papíroviny, pestrobarevných tkaných výrobků apod.

8. den zájezdu:
Dopoledne PŘÍRODNÍ REZERVACE BONDILA s výjimečně bohatou flórou a zajímavými divokými zvířaty (divoká prasata, opice, indičtí bizony gauři, hyeny, levharti či gazely). Pozdě odpoledne LUTOLIM, zelené městečko s koloniálními paláci, skanzen ANCESTRAL GOA. Poté se přesuneme po klikaté cestě na krásnou pláž, kterou si místní brání před výstavbou komerčních objektů. Večer rozlučková goánská večeře (rybí speciality).

9. den zájezdu:
Snídaně, poslední nákupy, odlet do ČR.

10. den zájezdu:
Přílet do Prahy.

Termíny

08.12.2017 - 17.12.2017 39 880 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY