PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Itálie, Neapolský záliv - ubytování v hotelu

Itálie
31.8.2018 - 9.9.2018 10 dní 12 790 Kč Kód zájezdu : 345626 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Polopenze
  • Autobus
Počet termínů : 1 Itálie, Neapolský záliv - ubytování v hotelu Itálie, 31.8. - 9.9.2018, 10 dní 12 790 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: MAYER & CROCUS

Termíny

Termíny

31.08.2018 - 09.09.2018 12 790 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Pobytově-poznávací zájezd do jižní Itálie, do oblasti Neapolského zálivu, nabízí dny odpocinku u more i poznání nejslavnejších italských památek. Tem vévodí slavné Pompeje, znicené výbuchem sopky Vesuv v r. 79. Vesuv se dodnes tycí nad pobrežními oblastmi této cásti Kampánie jako nemý svedek této obrovské prírodní katastrofy, která znicila nekolik vzkvétajících rímských mest. Dva dny také venujeme prohlídce metropole Itálie Rímu a Vatikánu s cetnými rímskými antickými stavbami i velkým množstvím kostelu. Celodenní lodní výlet na ostrov Capri Vám zase ukáže nádhernou subtropickou prírodu tohoto vápencového ostrova.

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Dopravu luxusním autobusem
  • Průvodce
  • 7x ubytování v hotelu Giulivo**** (dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím)
  • 7x polopenzi v hotelu (italská kuchyně)
Nástupy Praha
Ubytování Ubytování je zajištěno v příjemném hotelu Giulivo****, který se nachází v pěkném piniovém parku, přes který dojdete k soukromé písečné pláži.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odjezd z Prahy v dopoledních hodinách. 2. DEN ŘÍM - VATIKÁN (UNESCO) - sídlo hlavy katolické církve chrám Sv. Petra, Vatikánská muzea. 3. DEN Pobyt u moře. 4. DEN Trajekt na ostrov CAPRI z Neapole nebo z městečka SORRENTO , které se rozkládá na tufových útesech omývaných mořem. CAPRI - jeden z nejkrásnějších ostrovů Tyrhénského moře, možnost okružní plavby kolem ostrova, návštěva městeček Capri a Anacapri, Villy San Michele, možnost prohlídky Modré jeskyně. (Lodě se platí na místě.) Návštěva města NEAPOL (UNESCO) - královský palác, starobylé pevnosti, výhledy na Vesuv. 5. DEN Pobyt u moře. Fakultativní výlet - HERCULANEUM (UNESCO) - Pompejemi zastíněné vykopávky, které ale na menším prostoru představují jedinečný ucelený komplex římského města, které bylo při výbuchu Vesuvu v 1.stol.n.l. zalito mohutným lávovým proudem. Starořecké vykopávky CUMAE - nejstarší řecká kolonie v Itálii, uměle vybudovaný tunel ve skále. POZZUOLI - postvulkanická činnost projevující se v solfatárách (areál je dočasně uzavřený, nemůžeme garantovat), římský amfiteátr a chrámový komplex. 6. DEN POMPEJE (UNESCO) - unikátně dochované antické město zasypané při výbuchu Vesuvu v r. 79 n.l. VESUV - sopka s rozhledy na Neapolský záliv Doprava minibusem - platí se na místě. 7. DEN Klášter MONTECASSINO - nejstarší benediktýnský klášter, který byl vybombardován za 2. sv. války a následně kompletně zrekonstruován do původní podoby, honosná výzdoba, krásné výhledy do okolí. Zámek CASERTA (UNESCO) - zámek, který má nádherné zahrady s fontánami připomínajícími Versailles. 8. DEN Pobyt u moře. 9. DEN ŘÍM (UNESCO) - antický Řím (Koloseum, Forum Romanum, Pantheon), Piazza Navona, Fontana di Trevi, Piazza di Spagna aj. 10. DEN Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Termíny

31.08.2018 - 09.09.2018 12 790 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy spolehlivých českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY