PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

ITALSKÝ TIBET - LIVIGNO

Itálie
19.8.2017 - 26.8.2017 8 dní 12 990 Kč Kód zájezdu : 4550 Typ pobytu : Poznávací
  • Polopenze
  • Autobus
Počet termínů : 1 ITALSKÝ TIBET - LIVIGNO Itálie, 19.8. - 26.8.2017, 8 dní 12 990 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Redok

Termíny

Termíny

19.08.2017 - 26.08.2017 12 990 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Poznejte s námi výjimečný kraj - tzv. Italský Tibet, v bezcelní zóně mezi Itálií a Švýcarskem, v nádherném údolí obklopeném velkým množstvím „třítisícovek“ a ukončeném romantickým jezerem Lago di Livigno. Ubytováni budeme ve městečku Livigno, které je obklopené z jedné strany italskými třítisícovkami a z druhé švýcarskými velikány.

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Dopravu klim. busem5x ubytování v Livignu, hotel*** - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím6x snídani formou ital. bufetu5x večeři menu výběrem 3 chody, vstup do krytého bazénulístek na vlak Bernina - Expressprůvodce
Cena nezahrnuje
  • Vstupné, fakult. služby, lanovky a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“
Nástupy Pardubice

Program zájezdu

Program zájezdu

1. den zájezdu:
Odjezd z ČR v podvečerních hodinách.

2. den zájezdu:
Příjezd do LIVIGNA, dopolední snídaně, ubytování dle možností hotelu. Téměř od hotelu lanovku na MOTTOLINO, základní varianta 5 hod. (náročnost 2 z 5): výstup na MONTE DELLA NEVE (2785 m), jedinečné výhledy, zpět až téměř k horní stanici lanovky a dále po cestě č. 115 přes salaše BAITTELDA L‘ABLES do Livigna, lehčí varianta 4 hod. (1,5 z 5): sjezd lanovkou do údolí.

3. den zájezdu
Busem k lanovce CAROSELLO 3000, výjezd lanovkou do výšky 2798 m a odtud více možností jedinečných túr. Základní varianta 6 hod. (2,5 z 5): okolo jezera LAGO SALIN, sestup do údolí VAL FEDERIA a tímto údolím až k hotelu se zastávkou na salaši ALPE FEDERIA, možnost ochutnat místní sýr a při troše štěstí pozorovat i sviště (tato varianta lze i opačně), lehčí varianta 4 hod. (1,5 z 5): od horní stanice po hřebeni na VETTA BLESACCIA až k restauraci COSTACCIA (2368 m), zpět k horní stanici lanovky stejnou cestou, sjezd lanovkou do hotelu.

4. den zájezdu:
Odjezd busem do švýcarské BERNINY, odtud lanovkou na DIAVOLEZZA (2973 m), možnost dvou tras: základní varianta 6 hod. (2,5 z 5): výstup na MONT PERS (3 207 m), odkud jsou fantastické výhledy na PIZ BERNIA, zpět k horní stanici a lanovkou zpět do údolí. Údolní cestou k jezeru LAGO BIANCO až k busu. Lehčí varianta 3 hod. (1,5 z 5): vynechán výstup na Mont Pers.

5. den zájezdu:
Odjezd busem do průsmyku PASSO FORCOLA (2315 m), který je hraničním přechodem mezi Itálií a Švýcarskem, základní varianta 6 hod. (2,5 z 5): výstup do průsmyku PASSO STRETTA, poté k jezeru LAGO DEL MONTE (2 606 m), kde se otvírají nové pohledy na štíty místních velikánů a pěšky na začátek LIVIGNA, odkud lze odjet místním busem (zdarma) až do hotelu. Lehčí varianta 3 hod. (1,5 z 5): od busu procházka údolím VALLE DELLE FORCOLA až na začátek Livigna, opět místním busem. Těžší varianta 8 hod. (3 z 5): zdolání „třítisícovky“ MONTE VAGO (3059 m), zpět do průsmyku a poté základní variantou do Livigna, u této varianty nutné připojištění na vysokohorskou turistiku.

6. den zájezdu:
Výjezd busem do sedla PASSO DI FOSCAGNO a dále možnost zvolit si zpáteční cestu až do Livigna dle schopností, základní varianta 8 hod. (2,5 z 5): k jezeru LAGO DI S. GIACOMO DI FRAELE (1958 m) a kolem jezera LAGO DI LIVIGNO až do hotelu, lehčí varianta 3 hod. (1,5 z 5): údolím VAL PILA k jezeru Lago di Livigno až do hotelu.

7. den zájezdu:
Dopoledne odjezd do švýcarského POSCHIAVO, přestup na vlak BERNINA EXPRESS a odjezd do ST. MORITZ s nádhernými výhledy (především kolem bílého jezera LAGO BIANCO), prohlídka vyhlášeného zimního střediska a odjezd busem do ČR. V případě hezkého počasí místo návštěvy St. Moritz možnost krátké túry s použitím lanovky nad městem.

8. den zájezdu:
Příjezd do ČR v brzkých ranních hodinách.

Termíny

19.08.2017 - 26.08.2017 12 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY