PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

JAR, BOTSWANA, (ZIMBABWE) A NAMIBIE

Botswana
19.3.2019 - 5.4.2019 18 dní 82 990 Kč Kód zájezdu : 511 Typ pobytu : Poznávací
  • Bez jídla
  • Letecky
Počet termínů : 1 JAR, BOTSWANA, (ZIMBABWE) A NAMIBIE Botswana, 19.3. - 5.4.2019, 18 dní 82 990 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Nomád

Termíny

Termíny

19.03.2019 - 05.04.2019 82 990 Kč Nezávazná rezervace

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Doprava. Vstupy do národních parků. Víza do Namibie včetně jejich vyřízení ve Vídni. Ubytování. Český průvodce (a řidič), zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Letecká včetně tax a poplatků, po trase pronajatým terénním vozem (4x4) řízeným průvodcem včetně vstupních a všech jiných tax. Ubytování: Ve vlastních stanech ve vybavených kempech - často s kuchyněmi, grily a bazény, někde s možností noclehů v lodžích či chatkách.
Nástupy Praha

Program zájezdu

Program zájezdu

1. - 2. DEN Praha - Johannesburg - Pretoria. Odlet do Johannesburgu. První setkání s Afrikou v největším městě JAR a v jeho metropoli. Pretoria: Chrámové náměstí, dům Paula Krugera, Justiční palác, budovy Unie. 3. - 4. DEN Gaborone, Nata. Botswanou od jihu k severu přes hlavní město Gaborone. 5. - 7. DEN Chobe N.P., *Viktoriiny vodopády. Úchvatné lodní safari na řece Chobe. Možnost celodenního výletu k nejmohutnějším vodopádům Afriky na hranicích Zambie a Zimbabwe - v jazyce Makalolů se jmenují příznačně „Kouř, který hřmí“ (cca 130 USD). 8. - 10. DEN Maun, Moremi N.P. Největší vnitrozemská delta na světě, poslední ráj na zemi - delta řeky Okavango. Možnost plavby na vydlabaných kánoích „mokoro“ papyrusovou džunglí po průzračné vodě (cca 100 USD). Sloni, žirafy, hroši, antilopy, lvi, různorodé vodní ptactvo… 11. - 13. DEN Etosha N.P. Jedna z nejkrásnějších přírodních afrických rezervací, jejíž jméno znamená v jazyce Sanů „Velké bílé místo“, se spoustou zvěře. Největší meteorit na světě Hoba, vážící 50 tun, baobaby. 14. DEN Versteende Woud, Twyfelfontein. Zkamenělý les starý 250 miliónů let v zemi Damarů. Nejvýznamnější naleziště skalních maleb a rytin v jižní Africe vytvořených před 3000- 4000 lety. 15. - 17. DEN Skeleton Coast, Swakopmund, Windhoek. Pobřeží koster, nezapomenutelný pohled na desetitisíce tuleňů. Namib - nejsušší poušť Afriky, která zaujímá asi 15% plochy celé země. „Nejjižnější německé mořské lázně“ Swakopmund. Windhoek - hlavní město Namibie ležící v nadmořské výšce 1656 m, světové a maloměstské zároveň, centrum hospodářství, kultury, vzdělávání, dopravy a turistiky. 18. DEN Windhoek - Praha. Návrat domů.

Termíny

19.03.2019 - 05.04.2019 82 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY