PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

PATAGONIE A OHŇOVÁ ZEMĚ - ARGENTINA, CHILE, (IGUAZÚ A RIO)

Argentina
23.2.2018 - 11.3.2018 17 dní 93 890 Kč Kód zájezdu : 501 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Snídaně
  • Letecky
Počet termínů : 1 PATAGONIE A OHŇOVÁ ZEMĚ - ARGENTINA, CHILE, (IGUAZÚ A RIO) Argentina, 23.2. - 11.3.2018, 17 dní 93 890 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Nomád

Termíny

Termíny

23.02.2018 - 11.03.2018 93 890 Kč Nezávazná rezervace

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Doprava. Vstupy do národních parků Los Glaciares, Torres del Paine a Tiera de Fuego, výletní loď po Lago Pehoe v Torres del Paine. Ubytování a snídaně. Český průvodce, místní průvodci dle potřeby, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Letecká do Argentiny a přelety Buenos Aires - El Calafate, Ushuaia - Buenos Aires včetně tax a poplatků, veřejná (autobusy včetně komfortních dálkových, metro) a nájemní (minibusy, taxi), trajekty. Ubytování: Turistické hotely a penziony - 2-lůžkové pokoje s příslušenstvím, 3x ve vícelůžkových pokojích na horské chatě nebo v zařízených stanech (4-8 osob, trek v N.P. Torres del Paine). 1-lůžkový pokoj za příplatek 11 000 Kč (3x na treku není možný). Strava: V ceně zájezdu jsou snídaně, s výjimkou treku v N.P. Torres del Paine.
Nástupy Praha

Program zájezdu

Program zájezdu

1. - 2. DEN Praha - Buenos Aires. Let do hlavního města Argentiny u ústí Rio de La Plata: historické jádro s prezidentským palácem, parlamentem, radnicí a katedrálou, „Argentinský Slavín“ La Recoleta, mj. s hrobkou Evity Perón. Bohémská a umělecká čtvrť San Telmo s kavárnami a tržišti, La Boca s pestrobarevnými domky, tančírnami tanga a stadionem La Bombonera nejslavnějšího klubu země - Boca Juniors. 3. - 4. DEN Buenos Aires - Calafate - El Chaltén. Přelet hluboko na jih kontinentu do Patagonie. Calafate na březích jezera Lago Argentino. Výlet k údajně nejkrásnějšímu ledovci světa Perito Moreno. Přejezd do El Chaltén. 5. - 7. DEN El Chaltén - Puerto Natales. Dva dny v N.P. Los Glaciares: jeden z nejúchvatnějších horských masivů And - Fitzroy, vyhlídka na špici Cerro Torre (3128 m). Návrat do Calafate a dále do Chile k fjordům Pacifiku. 8. - 11. DEN Torres del Paine. Čtyřdenní trek ve světoznámém N.P. Torres del Paine; lodí po smaragdovém Lago Pehoe, výhledy na ledovec Grey a barevné vrcholy Los Cuernos, obří skalní věže (torres). Návrat do Puerto Natales. 12. DEN Puerto Natales - Punta Arenas. Na jih do přístavu Punta Arenas na březích Magalhaesova průlivu. Prohlídka izolovaného města. Možnost výletu k vnitřnímu zálivu Seno Otway s kolonií tučňáků Magalhaesových. 13. - 15. DEN Punta Arenas - Ushuaia. Přes Magalhaesovu úžinu do Ohňové země. Návrat do Argentiny. Ushuaia - nejjižnější město Ameriky i celého světa. Výhledy od ledovce Martial. Tierra del Fuego - národní park „na konci světa“. Možnost projížďky vězeňským vláčkem nebo výletu lodí po průlivu Beagle. 16. DEN Ushuaia - Buenos Aires - Praha. Přelet zpět do Buenos Aires a dále domů. 17. DEN N.P. Iguazú - Rio de Janeiro. Výhledy na vodopády z argentinské i brazilské strany, výlet k Ďáblovu chřtánu - nejobdivovanější i nejděsivější části vodopádů. Procházky v národním parku, pozorování fauny i flóry, koupání. Možnost letu vrtulníkem nad vodopády. Odlet na pobřeží Atlantiku. 18. DEN Rio de Janeiro - Praha. „Bůh stvořil svět v 6 dnech, sedmý strávil v Riu“: Pao de Acúcar (Homole cukru, 396 m) a Corcovádo (Hrbáč, 710 m) se sochou Krista, slavné pláže Copacabana, stadion Maracaná. Odlet domů.

Termíny

23.02.2018 - 11.03.2018 93 890 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY