PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

LAGO DI GARDA PRO ZAČÁTEČNÍKY I NÁROČNÉ

Itálie
17.7.2018 - 22.7.2018 6 dní 10 390 Kč Kód zájezdu : 1291 Typ pobytu : Cyklo
  • Hotel
  • Polopenze
  • Autobus
Počet termínů : 1 LAGO DI GARDA PRO ZAČÁTEČNÍKY I NÁROČNÉ Itálie, 17.7. - 22.7.2018, 6 dní 10 390 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Nomád

Termíny

Termíny

17.07.2018 - 22.07.2018 10 390 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

129 LAGO DI GARDA PRO ZAČÁTEČNÍKY I NÁROČNÉ: http://www.bikemap.net/route/498841

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Doprava klimatizovaným autobusem, přeprava kol, 4x ubytování v 2-3* hotelu s polopenzí, průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Žďár nad Sázavou - Trento - Lago di Ledro. Přes Německo a Rakousko do Itálie. Trento, město koncilu, náměstí Piazza Duomo, katedrála, historické domy a paláce. Podél řeky Adige k jezeru Lago di Garda, kde rád trénuje R. Kreuziger, a jehož okolí nabízíme díky podpoře autobusu s možností volby pro začátečníky, nebo drsňáky. 2. DEN Lago di Tenno. Cyklotrasa (nebo busem s turistikou) k jednomu z nejhezčích alpských jezer Lago di Tenno s průzračnou tyrkysovou vodou. Pro náročné přes chatu S. Giovanni k Lago di Tenno nebo na kole sedlem Ballino k Mt. Misone. Pak sjezd zpět k Lago di Garda po cestě „via Mattoni“. Koupání v jezeře, relaxace, volný program. 3. DEN Verona, Riva del Garda. Autobusem výlet do města Romea a Julie Verony: aréna, dům Julie, římské památky aj. Z Verony busem do Malcesine na břehu Lago di Garda a na kole do letoviska Riva del Garda, které je perlou jezera s hradem Rocca. Alternativně lanovkou na Monte Baldo s vyhlídkou či náročná celodenní cyklotrasa na masiv Monte Baldo s výhledy na jezero, parádní sjezd přes Brentonico do Rivy. 4. DEN Lago di Ledro. Odpočinkově k jezeru Lago di Ledro. Pro zájemce náročná královská etapa k jezeru Lago di Ledro, dále k jezírku Ampola, odtud serpentinami a průsmyky Tremalzo a Passo di Nota s adrenalinovými sešupy do Riva del Garda a k Lago di Garda. 5. - 6. DEN Lago di Cavedine - Žďár nad Sázavou. Volno s koupáním v Gardě, nebo cyklostezkou kolem jezera Lago di Cavedine a k hrádku Drena. Sjezd podél řeky Sarca mezi skalami přes Dro a Ceniga, chráněnou rezervací skal „Marocche“ a přes starobylé lázeňské Arco s majestátním hradem na skále do Riva del Garda. Možnost výletu do náročného stoupání v serpentinách pod Monte Stivo. Návrat domů.

Termíny

17.07.2018 - 22.07.2018 10 390 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY