PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Jižní Anglie a Londýn

Velká Británie
10.10.2018 - 14.10.2018 5 dní 8 290 Kč Kód zájezdu : 489671 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Polopenze
  • Autobus
Počet termínů : 1 Jižní Anglie a Londýn Velká Británie, 10.10. - 14.10.2018, 5 dní 8 290 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: MAYER & CROCUS

Termíny

Termíny

10.10.2018 - 14.10.2018 8 290 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Tento krátkodobý zájezd vám umožní během nedlouhého pobytu poznat neuvěřitelné množství přírodních krás, památek a turistických zajímavosti jižní Anglie. Zájezd je vytvořen tak, aby účastník poznal vše důležité, co k této úžasné a jedinečné zemi neodmyslitelně patří a co dělá Anglii Anglií.

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Doprava autobusem
  • Průvodce
  • 3x ubytování v hotelu
  • 2x polopenze
  • Trajekt nebo Eurotunel přes kanál La Manche
  • Poj. léčebných výloh a storna
Nástupy Praha

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odjezd ráno. Nocleh ve Francii. 2. DEN Ráno přes kanál La Manche, úchvatné pohledy na křídové útesy doverské. Hrad DOVER který tady postavili již staří Římané. Malebné rybářské městečko RYE - uličky tvořené typickými hrázděnými domy ozdobenými květinami působí velice romanticky. Útesy SEVEN SISTERS, které jsou zajímavým dokladem erozní činnosti mořských vln. Zastávka na útesech BEACH HEAD, jenž nabízejí úchvatné výhledy na kanál La Manche z výšky 163 metrů. 3. DEN Přejezd do HAMPTON COURT – dva paláce v jednom. Velmi působivý tudorovský palác, kde při prohlídce navštívíte Great Hall nebo královskou kapli a komnaty Jindřicha VIII., velkolepý barokní palác Viléma Oranžského s bohatě zdobenými interiéry, nádherné zahrady a rozlehlý park. CHARTWELL, sídlo Sira Winstona Churchila. Prohlídka a procházka překrásným parkem. CHIDDINGTON VILLAGE – nejstarší vesnička v hrabství Kent. Procházka mezi půvabnými hrázděnými domky s typickou doškovou střechou, středověký hrad ze 16. století obklopený rozlehlými zahradami. 4. DEN LONDÝN - parlament, Westminster, Buckinghamský palác aj. Plavba po řece Temži kolem katedrály sv. Pavla, Shakespearova divadla Globe či válečné lodi HMS Belfast až k Toweru. Na závěr prohlídky Londýna projížďka nejstarším metrem na světě. Večer odjezd. 5. DEN Návrat do ČR v odpoledních hodinách.

Termíny

10.10.2018 - 14.10.2018 8 290 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy spolehlivých českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY