PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

JIŽNÍ VIETNAM

Vietnam
8.4.2018 - 21.4.2018 14 dní 53 590 Kč Kód zájezdu : 963 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Snídaně
  • Letecky
Počet termínů : 1 JIŽNÍ VIETNAM Vietnam, 8.4. - 21.4.2018, 14 dní 53 590 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Nomád

Termíny

Termíny

08.04.2018 - 21.04.2018 53 590 Kč Nezávazná rezervace

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Doprava. Celodenní výlet lodí po ostrovech u Nha Trang. Vietnamská víza a jejich vyřízení. Ubytování a strava. Český průvodce, služby místních CK a průvodců dle potřeby, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Letecká včetně tax a poplatků, veřejná (pohodlné dálkové busy) a nájemní (mikrobusy, taxi, tuk-tuky). Ubytování: Hotely a penziony - klimatizované 2-lůžkové pokoje s příslušenstvím, noční autobus s lůžkovou úpravou. 1-lůžkový pokoj za příplatek - 4700 Kč. Strava: Součástí ubytování jsou snídaně, oběd a občerstvení na lodi u Nha Trang.
Nástupy Praha

Program zájezdu

Program zájezdu

1. - 2. DEN Praha - Saigon. Odlet do vietnamského velkoměsta. 3. DEN Caodai, Cu Chi. Klášter Tay Ninh - centrum originálního náboženství Cao Dai (bizarní ale působivá kombinace buddhismu, hinduismu i katolictví mezi jehož svatými jsou Victor Hugo, Ježíš, Mohammed, Shakespeare, Jana z Arku i V.I. Lenin), účast na barevné a výpravné bohoslužbě. Cu chi - síť tunelů, odkud komunistický Vietkong podnikal výpady na Saigon, nahlédnutí do podzemí vietnamské války. 4. - 6. DEN Saigon - Da Lat. Přes průsmyk Bao Loc do horského Da Latu (1500 m) - města věčného jara, Francouzi nazývaného „Malá Paříž“: místní „Eiffelovka“, letní palác císaře Bao Dai, Crazy House - architektonický úlet ve stylu Gaudího, spektakulární Dračí pagoda, Údolí lásky, adrenalinový sjezd „horskou dráhou“ k vodopádu Datanla, tržiště. Výlet do okolí: vesnice horských kmenů, Sloní vodopád, Usměvavý Buddha, kávové a čajové plantáže, nekonečné zelené skleníky a květinová pole, manufaktura na výrobu hedvábí, cibetkové farmy. 7. - 9. DEN Da Lat - Nha Trang. Scénickou krajinou na vietnamskou riviéru. Letovisko Nha Trang v zálivu řazeném mezi deset nejkrásnějších na světě: koupání a slunění, masáže, rybí speciality. Hinduistický chrám Po Nagar, pagody. Celodenní výlet lodí: koupání a šnorchlování na korálových útesech, nezapomenutelné plovoucí bary, mořské akvárium, pláž. Možnosti výletů na ostrov s opičí kolonií, jízdy 4 km lanovkou nad mořem do zábavního parku nebo koupele v bahenních lázních. 10. - 11. DEN Nha Trang - Mui Ne. Idylické Mui Ne s 10 km dlouhou bílou pláží a rybářskými bárkami. „Vietnamská Sahara“ - neuvěřitelné bílé a červené obří duny ve „vlhkých“ tropech, vzniklé díky jedinečnému suchému mikroklimatu. Naboso teplou říčkou nádherným kaňonem k Pohádkovému prameni. Možnost výletů na kolech, mořského rybolovu, čtyřkolek po poušti a dalších aktivit. Plantáže dračího ovoce. Věže dávné kultury Čampa. Poutní hora Ta Cu: lanovkou k nejdelší (49 m, ležící) soše Buddhy v celém Vietnamu. 12. - 14. DEN Mui Ne - Saigon - Praha. Saigon s 9 miliony obyvateli a 4 miliony motorek: Palác sjednocení, muzeum války, katedrála, světově unikátní vodní loutkové divadlo, české hospůdky, tržnice s tunami suvenýrů. Odlet domů.

Termíny

08.04.2018 - 21.04.2018 53 590 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY