PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Benátky a ostrovy Laguny letecky (a architektura) 2018

Itálie
11.10.2018 - 14.10.2018 4 dny 14 990 Kč Kód zájezdu : A40-18 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Snídaně
  • Letecky
Počet termínů : 1 Benátky a ostrovy Laguny letecky (a architektura) 2018 Itálie, 11.10. - 14.10.2018, 4 dní 14 990 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Geops

Termíny

Termíny

11.10.2018 - 14.10.2018 14 990 Kč Nezávazná rezervace

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Zahrnuje zpáteční letenku PhaBenátky-Pha, 3x hotel na Lido di Venezia se snídaní, transfery lodí na hotel, služby průvodce, povinné pojištění CK
Cena nezahrnuje
  • Komplexní pojištění, příp. pobytovou taxu, 3denní jízdenku na MHD v Benátkách (40 €), vstupy do muzeí a galerií (30 €)
Nástupy Praha, letiště V. Havla
Doprava Využíváme lety Praha - Venezia a z letiště pak transfer na hotel na ostrov Lido a dopravu do centra Benátek lodíi.Do Benátek se dopravujete lodí vaporeto z přístavu Punta Sabbioni. Celodenní jízdenka bez omezení pohybu po kanálech i na ostrovy je za 20 €, na 48 h za 30 € a třídenní bez omezení pak 40 €.3 dne je v případě příznivého počasí možný i pozdější návrat na místo ubytování.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odlet z Prahy kolem poledne, transfer lodí do hotelu, dle času odjezd lodí do centra BENÁTEK, podvečerní atmosféra centra města 2. DEN BENÁTKY, prohlídka centra města s průvodcem (Piazza S. Marco s bazilikou, Dóžecí palác a kampanila, Chiesa della Pieta, Teatro la Fenice kostel San Paolo a Santa Maria Gloriosa dei Frari (Tizian, Bellini i Donatello), Scuola Grande di San Rocco (freskyTintoretto), Chiesa di San Zaccaria (renesanční kostel), Bellini, kostel Santa Maria della Sallute, muzeum Peggy Guggenheimové, Canal Grande a paláce, tržnice i židovská čtvrť, Ponte di Rialto,event. volný program (muzea, galerie, v říjnu navíc výstava v rámci 16.ročníku festivalu Venice Architekture Biennale), možnost večeře a večerní město 3. DEN Pro zájemce výlet na ostrovy Murano (ostrov sklářů, dóm s románskými prvky) a Burano (ostrov barevných domů, krajkářek a rybářů), Torcello (ostrov význačných památek, kdysi hlavní sídlo biskupa), večerní rozloučení s Benátkami 4. DEN Individuální prohlídka ostrova Lido, nákupy, před polednem lodí na letiště, odlet do Prahy. CK si vyhrazuje právo přesunů programu vzhledem k případným úpravám letového řádu.

Termíny

11.10.2018 - 14.10.2018 14 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY