PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Kanárské ostrovy - Tenerife

Španělsko
16.11.2018 - 26.11.2018 11 dní 14 400 Kč Kód zájezdu : 487458 Typ pobytu : Aktivní
  • Apartmán
  • Bez jídla
  • Letecky
Počet termínů : 1 Kanárské ostrovy - Tenerife Španělsko, 16.11. - 26.11.2018, 11 dní 14 400 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: KUDRNA

Termíny

Termíny

16.11.2018 - 26.11.2018 14 400 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Na největším kanárském ostrově se budeme toulat skalními městy i vřesovcovými lesy, projdeme fascinující barevnou vulkanickou pouští, užasneme nad výhledy z divokých rozeklaných útesů i soutěsek, vykoupeme se na plážích s černým i světlým sopečným pískem v čisťoučkých vodách oceánu a pokusíme se vyšplhat až na nejvyšší horu ostrovů, Španělska i celého Atlantiku – 3.718 m vysoké Pico del Teide. Seznámíme se také s tajuplnou kulturou původních obyvatel Guančů i s výtečnými kanárskými víny. Během zájezdu se ubytujeme v příjemných apartmánech na pobřeží, odkud budeme vyrážet na jednodenní výlety do hor nebo za poznáním. Bonbónkem pak bude dvoudenní túra na nejvyšší horu spojená s přenocováním na horské chatě. Kdo se výletů nebude chtít zúčastnit, bude si moci užívat lenošení a koupání na krásných sopečných plážích.

Program : 1. Přelet na největší z Kanárských ostrovů - Tenerife. Ubytujeme se v apartmánech na pobřeží a aklimatizujeme se u sklenky dobrého vína.

2.–3. Návštěvíme nejdivočejší pohoří ostrova TENO s úchvatnou sopečnou soutěskou MASCA, kterou sestoupíme až k Atlantiku a lodičkou poplujeme kolem útesů Los Gigantes (- 6 km,  ^ 80 m, ˇ 550 m). Dále podnikneme výlet do národního parku CANADAS DEL TEIDE, kde zažijeme aklimatizační výstup na monumentální horu GUAJARA s výhledy na Pico del Teide (2.718 m) (- 9 km,  ^ 670 m, ˇ 670 m).

4.–5. Podnikneme výlety mlžným subtropickým pralesem a mezi neuvěřitelně bizarními skalami a útesy v divokém a nejstarším pohoří na ostrově - ANAGA na severovýchodě ostrova (- 13 km,  ^ 1.350 m, ˇ 1.350 m). Prohlédneme si pozoruhodné Guančské pyramidy a muzeum mořeplavce a dobrodruha Thora Heyerdahla v GÜÍMARU. Nevynecháme ani návštěvu hlavního města SANTA CRUZ DE TENERIFE a jeho pozoruhodností (historické kostely, kanárský parlament, moderní budova opery, muzea, městské parky, ...).

6.–7. „Zlatým hřebem“ programu na Tenerife bude dvoudenní vysokohorská túra s přenocováním na horské chatě, během níž se pokusíme vystoupit až na PICO DEL TEIDE (3.718 m) – nejvyšší vrchol souostroví, Španělska i celého Atlantiku (- 16 km,  ^ 1.500 m, ˇ 1.500 m). Po cestě projdeme také kolem proslulých a tajemných Huevos del Teide (tzv. Teidská vejce).

8.–10. Budeme se moci vykoupat v historickém městečku Garachico a u majáku Punta Teno, navštívíme malebné vinařské městečko Icod de los Vinos s pěknou botanickou zahradou, historickým kostelem, okoukneme též půvabné Mariposario a jedinečný tisíciletý „Dračí strom“. Podnikneme okružní túru mezi starými vodními kanály, borovými lesy a kolem krásných skal Los Organos. Také si prohlédneme skalní města Roques de García s majestnátnou Katedrálou a Piedras Amarillas.

11.  Sbalíme věci, přesuneme se na letiště a plni zážitků odletíme z Tenerife zpět domů.

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Veškerou společnou dopravu po ostrově pronajatými mikrobusy
  • Plavbu lodí pod útesy Los Gigantes
  • 9x nocleh v apartmánech
  • 1x nocleh na horské chatě (podrobnější info v "nejčastějších dotazech")
  • Průvodce
  • Pojištění léčebných výloh a zákonné pojištění CK
Cena nezahrnuje
  • Zpáteční letenku v ceně od cca 11.000 Kč včetně tax z Prahy a Vídně (příp. individuálně si můžete letenky zakoupit v ceně od 5.000 Kč včetně tax s nízkonákladovou leteckou společností z Německa)
Nástupy Praha

Termíny

16.11.2018 - 26.11.2018 14 400 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY